30/12/2018

Barkod Market

Barkod market market ve bakkalların kullandığı programdır. Hem küçük hemde büyük ölçekli marketler Barkod market kullanmıyorsa marketine tam manasıyla yönetimde olamıyorlar. Bundan dolayıdır ki bir çok market programı kullanmaktadır. Bu makeleyi incelediğinize göre sizinde hedefinizde Barkod market oluşturma düşüncesi var demektir. Günlük satışlarınızı, stoklarınızı, gelir-gider ve firma takibini yapmak işlerinizin belirli bir düzende olmasını sağlar.

Küçük marketlerin en büyük sorunlarından birisi açık hesap cari satışlardır. Sokak marketi olmanın getirdiği şüphesiz en büyük handikap budur. İnsanların kalbini kırmamak ve var olan sevgi ve samimiyet dolayısıyla açık hesap verilmektedir. Fakat sonradan açık hesap takibi yapmak zor olmaktadır. Bundan dolayıda cari barkod market takip programı ihtiyacı doğmaktadır. Fakat buna ihtiyacınız yok. BenimPOS ile veresiye ve alacaklarınızı takip edebilirsiniz. Bir Barkod market olan BenimPOS satışlarınızı müşterilerinize tanımlama ve ne zaman ne aldı nakit, pos veya açık hesap mı aldı gibi işlemleri takip etmenizi sağlıyor.

Büyük firmalar ise hangi personelin ne sattığını gün içerisinde neler satıldı stokta hangi ürünler kaldı gibi sorunlarla başa çıkmak için Barkod market kullanmakta. Aynı zamanda Bu arayışın içerisinde barkodlu satış programı full ücretsiz gibi aramalar yaparak market ve bakkallarına uygun Barkod market aramakta ve aslında ihtiyaçlarını karşılamayan market programları ile karşılaşmaktalar. Bu onların gereksiz zaman harcamalarına sebep olmakta. BenimPOS ile böyle aramalar yapmanıza gerek kalmadan tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

BenimPOS'u şimdi denerek ihtiyacınız olan barkod programını test edip isterseniz marketinizde kullanmaya başlayabilirsiniz. İhtiyacınız olduğu taktirde site üzerindeki iletişim bilgilerimiz ile iletişime geçmekten çekinmeyin.

İletişim

Bizimle iletişime geçmek çok kolay

BenimPOS Bilişim Teknolojileri LTD. ŞTİ.
Gazi Teknopark C Blok No.204
Gölbaşı / ANKARA, TR. 06830
WhatsApp: +90 (850) 302-4089
E-posta: bilgi@benimpos.com

Bize sosyal medya hesaplarımız, site canlı destek penceresi ve WhatsApp destek hattından her zaman ulaşabilirsiniz.

Hakkımızda
Gizlilik Politikası
Kullanıcı Sözleşmesi

WhatsApp Destek Bize Yazın Blog Yazıları

veya bizi sosyal medyadan takip edin

© 2019 BenimPOS