17/02/2019

BenimPOS Masaüstü Uygulamasına Nasıl Geçilir?

İndirmeden önce yapmanız gerekenler. Bu sayfayı tamamen okuyunuz!
BenimPOS Masaüstü'nü kullanabilmeniz için öncelikle sırasıyla Microsoft .NET Framework 4.5 ve SQL Server 2014 Local Database'i kurmanız gerekmektedir.

TIKLAYIN & İNDİRİN!

Bu 2 programı yükledikten artık BenimPOS Masaüstü'nü indirebilirsiniz. BenimPOS Masaüstü'nü kullanabilmeniz için kayıt olmanız gerektiğini unutmayın.


  1 Ocak 2019 tarihi itibariyle Benim Bakkal olarak bilinen hizmetimizi sonlandırmış bulunuyoruz. Artık sadece BenimPOS uygulamalarına destek vermekteyiz. Bu tarihe kadar Benim Bakkal Masaüstü uygulamasını kullanan kullanıcılarımız için sadece birkaç adımda nasıl BenimPOS Masaüstü uygulamasına geçeceklerini bu yazı dizisinden öğrenebilirler.

  Benim Bakkal Masaüstü Kullanıcıları için. Okuyunuz!

  Benim Bakkal Masaüstü kullanıcısıysanız "Benim Bakkal Güncelleme.exe" dosyasını çalıştırınız. Güncelleme uygulamasını çalıştırdığınızda uygulama klasörünüze "BenimPOS.exe" isimli bir dosya indirilecektir. Artık tüm işlemlerinizi BenimPOS.exe üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Güncelleme işlemini ise "BenimPOS Güncelleme.exe" dosyası ile yapabilirsiniz

  BenimPOS Masaüstü uygulaması perakende satış otomasyon yazılımına ihtiyaç duyan tüm küçük ve orta ölçekli işletmeleri kapsamaktadır. BenimPOS Masaüstü ile hızlı satış işlemlerinizi gerçekleştirebilir, stoklarınızı takip edebilir, vari hesap yönetimi yapabilir, firma borç / ödeme durumunuzu görüntüleyebilir, personellerinizi tanımlayıp özlük bilgilerini girip yetkiler verebilir ve detaylı raporlama ile tüm finansal süreçlerinizi görüntüleyebilirsiniz. Hem internet üzerinden hem de internetsiz olarak çalışabilmektedir. BenimPOS'u kullanmak için web sitemiz üzerindeki Ücretsiz Kayıt Ol bağlantısında kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt olduğunuz e-posta ve parola ile giriş yapabilir ve kullanabilirsiniz. 

  İhtiyacınız olan her durumda web sitemiz üzerindeki iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.


  İletişim

  Bizimle iletişime geçmek çok kolay

  BenimPOS Bilişim Teknolojileri LTD. ŞTİ.
  Gazi Teknopark C Blok No.204
  Gölbaşı / ANKARA, TR. 06830
  WhatsApp: +90 (850) 302-4089
  E-posta: bilgi@benimpos.com

  Bize sosyal medya hesaplarımız, site canlı destek penceresi ve WhatsApp destek hattından her zaman ulaşabilirsiniz.

  Hakkımızda
  Gizlilik Politikası
  Kullanıcı Sözleşmesi

  WhatsApp Destek Bize Yazın Blog Yazıları

  veya bizi sosyal medyadan takip edin

  © 2019 BenimPOS