29/12/2018

Kırtasiye Programı İndir

Eğer bir kırtasiyeniz var ise aradığınız en sık cümle kırtasiye programı indir dir. Barkodlu satış programı arayan tüm kırtasiye sahipleri bu cümleyi internette defalarca aratır fakat istediklerini bir türlü bulamazlar. Aslında ihtiyaçları olan şey satışlarını yapıp stoklarını takip edebilecekleri bir kırtasiye programı dır.

Kırtasiye programı arayan kırtasiyeler bir türlü ihtiyaçlarına cevap veren kırtasiye programları bulamamakta ve bu yüzden kırtasiyelerinin yönetiminde zorlanmakta. Günlük kar-zarar takibi, stok takibi, günlük-tarihsel-ürün bazlı raporlama, müşteri-firma takibi ve hızlı satış sistemi gibi özellikleri olan programa ihtiyaç duymaktadırlar. Dolayısıyla kırtasiye programı indir araması yaparak bu ihtiyaçlarını giderecek kırtasiye programları aramaktadırlar.

BenimPOS ise bir kırtasiyenin ihtiyacı olan tüm kırtasiye programı özelliklerini taşımakta ve sizi kırtasiye programı indir aramasını daha fazla yapmaktan kurtarmaktadır. BenimPOS internet üzerinden online çalışan bir sistemdir. Bu sayede kırtasiyede olmasanız bile iş yerinizi görüntüleyebilir, takip edebilir ve yönetebilirsiniz. Hızlı satış programı ihtiyacınızı da hızlı ve pratik satış sayfası ile karşılamaktadır.

BenimPOS satış sayfasıyla satışlarınızı hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bilgisayarınıza hiç bir kırtasiye programı indir ihtiyacı duymadan BenimPOS ile sadece internet tarayıcınızı kullanarak barkodlu ürün satışı gerçekleştirebilirsiniz. Gün içerisinde en çok sattığınız ürünleri ekmek, tane yumurta gibi veya barkodunu okutmakta zorlandığını 5/10/19 LT su gibi ürünleri hızlı ürün ekle kısmına ekleyerek barkodlu ürün satış programı işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ücretsiz kırtasiye programı ihtiyacınız varsa BenimPOS'u deneyebilir ve ücretsiz şekilde ömür boyu kullanabilirsiniz. E-posta adreslerimizden iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. Barkodlu kırtasiye satış programı ve kırtasiye programı indir talepleriniz için BenimPOS'u ilk 1 ay ücretsiz olarak deneyebilirsiniz..

İletişim

Bizimle iletişime geçmek çok kolay

BenimPOS Bilişim Teknolojileri LTD. ŞTİ.
Gazi Teknopark C Blok No.204
Gölbaşı / ANKARA, TR. 06830
WhatsApp: +90 (850) 302-4089
E-posta: bilgi@benimpos.com

Bize sosyal medya hesaplarımız, site canlı destek penceresi ve WhatsApp destek hattından her zaman ulaşabilirsiniz.

Hakkımızda
Gizlilik Politikası
Kullanıcı Sözleşmesi

WhatsApp Destek Bize Yazın Blog Yazıları

veya bizi sosyal medyadan takip edin

© 2019 BenimPOS