MySoft E-Fatura entegrasyonu ile satışlarınızı tek tıkla E-Fatura'ya dönüştürün!

E-Fatura entegrasyonu ile fiziki veya online kanalda yaptığınız tüm satışları e-faturaya dönüştürebilir ve gelen - giden faturalarınızı takip edebilirsiniz. Müşteri ve firmalarınızdan gelen - giden faturaları tek tıkla görüntüleyebilir, kestiğiniz bir faturaya satışa çevirip müşteri bakiyesine yansıtabilir, gelen faturayı tek tıkla alış faturasına dönüştürebilirsiniz. Ay sonunda tek tıkla tüm faturalarınızı indirerek muhasebeciniz ile paylaşabilir ve kağıt fatura kesmenin ve takibinin zahmetinden kurtulursunuz.

Satışlarınızı kolayca POS cihazına aktarım

Kasanızdan yapılan her satışı dilerseniz e-fatura halinde getirebilir ve müşterinize e-posta olarak gönderebilirsiniz. Dilerseniz yalnızca 5.000 TL üstü faturalarınızı e-fatura olarak da kesebilirsiniz. Satış detayında E-Fatura'ya dönüştür demeniz yeterli!

Satışlarınızı hızlıca E-arşiv faturaya dönüştürün

İster Türk Lirası ister Dolar veya Euro... Faturanızı farklı para birimleri kesebilirsiniz. Fatura kesiminde döviz kurunu belirleyebilir ve faturanın belirlediğiniz kur ile otomatik oluşturulmasını sağlayabilirsiniz.

Gelen E-Faturaları Kolayca Alış Faturasına Dönüştürün

Alış faturası oluşturmanın ne kadar zor ve zahmetli bir iş olduğunu biliyoruz. Hesabınıza gelen E-Faturaları kolayca alış faturasına dönüştürebilir ve böylece fatura girişini hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz. E-Faturayı alış faturasına dönüştürürken firma carisine ise borç olarak yansıtabilir ve firma cari bakiyesini doğru şekilde takip edebilirsiniz.