1. Anasayfa
  2. »
  3. Personel Yönetimi

Personel Yönetimi ve Takibi Çok Kolay!

Personellerinizin yaptıkları tüm satış, ödeme ve ürün okutma işlemlerinizi her yerden görüntüleyin.

Yeni Bir Personel Ek Maliyet Getirmez

BenimPOS ile dilediğiniz kadar personel tanımlayabilirsiniz. Diğer sistemler gibi personel başı ek kullanıcı maliyeti bulunmaz. Böylece yeni bir personel tanımlamak ek maliyet getirmez.

Personel Oluşturma

Personeller özelliği ile sınırsız personel oluşturarak personellerinize çeşitli yetkiler verebilir, personelleriniz sizin istemediğiniz hiçbir işlemi gerçekleştiremez.

Personel Raporu

Raporlar sayfasında personel seçimi yaparak personellerinizin yaptıkları satışları ve bu satışlardan elde ettiğiniz kazancı görüntüleyebilirsiniz.

Personel Hareketlerinizi Görüntüleyin

Şüpheli işlem raporu özelliği ile personellerinizin kasada okutup satış olarak kaydetmediği ürünleri görüntüleyerek personellerinizin sistem hareketlerini görüntüleyebilrsiniz.

Personel nasıl oluşturulur?

Web, mobil ve masaüstü uygulamalarda personeller sayfasında giderek “Yeni personel ekle” seçeneği ile personellerinizi oluşturabilirsiniz. Personelleriniz sisteme giriş yaparken tanımladığınız personel kodu, parolası ve firma numaranız ile giriş yapacaklardır. Firma numaranıza web uygulaması profil sayfanız altından erişebilirsiniz.

Personel olarak nasıl giriş yapabiliriz?

Personel girişi yapmak için web ve mobil uygulama için giriş esnasında personel tercihi yaptıktan sonra personel kodu ve parolasını girdikten sonra üyeliğinize ait profil sayfanızdan yazan firma numaranızı girmeniz gerekmektedir. Masaüstü uygulama için ise yönetici olarak girdikten ve personel bilgileriniz entegre edildikten sonra giriş türü olarak personel seçimi yaptıktan sonra personel kodu ve parolası ile giriş yapabilirsiniz.

Personel yetkisi nasıl değiştirilir?

Personeller sayfasına geldikten sonra web uygulama için “Düzenle”, masaüstü ve mobil uygulama için personelin üzerine tıklanarak personel yetkileri penceresi açılır. Bu sayfadan personele vermek yapa yetkisi bırakmak istediğiniz yetkileri belirleyerek “Kaydet” diyerek personel değişikliğini kaydedebilirsiniz.

Personel hesabı nasıl pasif edilir?

Bir personelin detayına girdikten sonra “Aktif” özelliğini kapatarak hesabını pasif moda alabilirsiniz.

Personel hesabı nasıl silinir?

Web uygulama için personeller sayfasına girdikten sonra personelin bulunduğu satırın sonundaki “Arşivle”, masaüstü uygulama için ise personel detayına girdikten sonra “Arşivle” düğmesi ile personeli arşive kaldırarak silebilirsiniz.

Personel için vardiya kapatma nasıl yapılır?

Personeller tanımladığınız yetkilerle giriş yaparak satış işlemlerini gerçekleştirdikten sonra tarihsel rapor sayfasından personelin çalıştığı günü ve personel seçimini yaparak personelinizin toplam satışını ve yaptığı satışları görüntüleyebilirsiniz.

Personellerimin yaptıkları satışlarını nasıl görebilirim?

Personel hesabı oluşturduktan sonra tarihsel raporda tüm personellerinizin yaptıkları satışları görebilirsiniz. Personel seçimi yaparak da personel bazlı personellerinizin yaptığı satışların toplamını görebilirsiniz.

BenimPOS
Genel Özellikleri

Satış İşlemleri

Satışlarınızı eş zamanlı olarak cihaz kısıtlaması olmadan gerçekleştirin.

Stok Yönetimi

BenimPOS’un bulut tabanlı alt yapısı sayesinde her yerden stoklarınıza ulaşabilir, işletmenizin kontrolünü her zaman sağlayabilirsiniz.

Cari Hesap Takibi

Cari hesaplarınızın borç, alacak ve ödeme bilgilerini kolayca takip edebilirsiniz

Detaylı Raporlama

7 farklı raporlama yöntemi ile mağazanıza dair tüm hareketleri detaylı bir şekilde raporlayabilirsiniz.

Personel Yönetimi

Personel yönetimi ile personelerinizin tüm satış, ödeme ve ürün okutma işlemlerinizi her yerden görüntüleyin.

Şube Yönetimi

Tüm şubelerinizi görüntüleyebilir, her şube için ayrı ayrı ürün kartı açmaz ve güncellemezsiniz.

Bulut Sistemi

Tüm işlemleriniz online olarak saklanmaktadır. İster evinizde isterseniz şehir dışında olun tek tıkla iş yerinizi görüntüleyebilir ve müdahale edebilirsiniz.

Güvenli Bağlantı

BenimPOS’ta yaptığınız tüm işlemler 128 bit SSL sertifikası ile şifrelenerek 3. kişilere karşı güvenli bir şekilde saklanmaktadır.

Mobil Uygulama

Mobil uygulamalarımız ile tüm işlemlerinizi cep telefonunuz ile yapabilir, iş yerinizi telefonunuzdan takip edebilirsiniz

Hazır 900 binden fazla ürün

Kayıtlı hazır 900 binden fazla barkodlu ürün bilgisi ile ürün tanımlamak sadece birkaç saniye.

Ücretsiz Kullanım

Kayıt olan tüm kullanıcılarımız için ilk 1 ay tüm özellikler hiçbir kısıtlama olmadan ücretsiz.

Destek ve Güncelleme

Yardıma ihtiyacınız olduğunda bizimle her zaman telefon, e-posta ve WhatsApp destek kanallarımız ile iletişime geçebilir veya eğitim içeriklerimizi inceleyebilirsiniz.