1. Anasayfa
 2. »
 3. BenimPOS Ücretsiz Masaüstü Barkodlu...

BenimPOS Masaüstü – İnternet yoksa o var!

BenimPOS Masaüstü

İnternetiniz olsun ya da olmasın, hiç önemli değil! BenimPOS Masaüstü uygulamasını indirin, giriş yapın ve kullanın. Üstelik buluttaki verileriniz ile. Bırakın internet var mı, yok mu, bağlantı yavaş mı, hızlı mı bunları BenimPOS Masaüstü kontrol etsin. Satışlarınızı hem bilgisayarınıza kaydetsin hem de tek tıkla ulaşabilmeniz için BenimPOS web ve mobil hesabınıza entegre etsin. Siz sadece kullanın, gerisini o halleder!

İndirmeden önce yapmanız gerekenler. Bu sayfayı tamamen okuyunuz!
BenimPOS Masaüstü’nü kullanabilmeniz için öncelikle sırasıyla Microsoft .NET Framework 4.5 ve SQL Server 2014 Local Database’i kurmanız gerekmektedir.

 1. Microsoft .NET Framework 4.5’i buradan indirip kurunuz : Buraya tıklayınız.
 2. SQL Server 2014 Local Database için :

Bu 2 programı yükledikten artık BenimPOS Masaüstü’nü indirebilirsiniz. BenimPOS Masaüstü’nü kullanabilmeniz için kayıt olmanız gerektiğini unutmayın.

TIKLAYIN & İNDİRİN!

 

.net Framework 4.5 runtime sürücüsü için yükleme aşamasında yüklemenin başarısız olması halinde buraya tıklayarak “offline installer”ı indirerek yüklemeyi tamamlayabilirsiniz.

Bazı eğitim videoları


İndirdikten sonra yapmanız gerekenler

 • Kullanabilmeniz için kayıt olmanız gerekmektedir. Web sitemiz üzerinden veya masaüstü uygulama Kayıt Ol sayfasından kayıt olabilirsiniz.
 • İlk giriş esnasında giriş işleminizin onaylanması için bilgisayarınızın internet bağlantısının olması gerekmektedir.
 • Karşılaştığınız bir sorun veya problem ile ilgili veya bilgi almak için sitemiz üzerindeki canlı destek penceresi, 0850 302 4089 numaralı WhatsApp destek hattı veya [email protected] adresine e-posta atarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

BenimPOS Nedir?

BenimPOS KOBI’ler için satış ve stok takip yazılımıdır. Mobil, web ve masaüstü cihazlarda kullanılabilir. Kayıtlı 940 binden fazla hazır ürün bulunmaktadır. Ürün ekle güncelle veya satış sayfasında ürün barkodunu okutarak ürün bilgilerine ulaşabilir ve ürün kartlarınızı hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz. Satış yap sayfasından satışlarınızı nakit, pos, açık hesap ve parçalı gerçekleştirip müşterilerinize tanımlayabilirsiniz. Raporlar bölümünden bir çok farklı raporlama seçeneği ile esnek şekilde raporlama yapabilir, firma, personel, gelir / gider gibi kayıtlarınızı takip edebilirsiniz.

BenimPOS’un ücreti nedir?

BenimPOS kayıt olduktan sonra ilk 1 ay web, mobil ve masaüstü uygulamalarının tamamı ücretsizdir. Sonrasında ise bazı modül kısıtlamaları ile masaüstü uygulamasını ücretsiz olarak kullanmaya devam edebilirsiniz.

Ne kadar süreyle ücretsiz olarak kullanabilirim?

BenimPOS Masaüstü uygulamasını her zaman ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. BenimPOS Masaüstü uygulamasını yayınlandığı 5 Kasım 2017 tarihinden beri ücretsizdir ve ücretsiz kalmaya devam edecektir.

Destek, uzak bağlantı, kurulum, yıl sonu hesap devri, yeni sürüm güncelleme gibi ücretler öder miyim?

Hayır, BenimPOS Masaüstü uygulamasını ücretsiz olarak kullanırken hiçbir zaman destek, uzak bağlantı, kurulum, yıl sonu hesap devri veya yeni sürüm güncelleme gibi ek ücretler ödemezsiniz.

Masaüstü uygulama nasıl yüklenir?

Bulunduğunuz sayfanın üst alanında yer alan “Microsoft Framework .Net 4.5” ve “SQL Server 2014 Local Database”i bilgisayarınıza kurmanız gerekmekte. Bilgisayarınızın işletim sistemi bit değerine göre “SQL Server 2014 Local Database” için 32 veya 64 bit kurmanız gerekmektedir. İndirdiğiniz uygulama “.zip” dosyasını ise “Winrar” veya benzeri bir sıkıştırma programı ile klasöre çıkartınız ve daha sonra “BenimPOS.exe”yi çalıştırınız. BenimPOS.com’a kayıt olduğunuz e-posta ve parolanızı ilgili alana girerek giriş yapabilirsiniz. Bu kısımda e-posta ve parolanızı doğru girdiğinize emin olunuz. Ayrıca ilk indirme ve giriş videosunu buradan izleyebilirsiniz :https://youtu.be/qtFaLMWvKDg

Masaüstü uygulama kaç bilgisayarda kullanılır?

Masaüstü uygulama entegrasyonu yalnızca 1 bilgisayar desteği verdiği için birden fazla cihazda kullanmak entegrasyon sorunlarına yol açmaktadır. Dolayısıyla masaüstü uygulamanın yalnızca 1 bilgisayarda tek bir kurulum ile kullanılmasını önermekteyiz. Web ve mobil uygulamaları ise sınırsız cihazda kullanabilirsiniz.

Masaüstü uygulamada yapılan işlemler ne zaman web ve mobil uygulamalarda gözükür?

Masaüstü uygulama internet bağlantısı olması durumunda verilerinii en geç 30 dakika içerisinde otomatik olarak entegre edecektir. Dilerseniz uygulama anasayfasında bulunan “Yenile” düğmesine tıklayarak anlık bir entegrasyon başlatabilirsiniz.

Manüel olarak yedekleme yapabiliyor muyuz?

Verileriniz online olarak her zaman yedeklenerek saklanır. Böylece verileriniz hiçbir zaman silinmez veya kaybolmaz. BenimPOS Masaüstü uygulamasını kullanmanız halinde verileriniz sizin yerel bilgisayarınızda da saklanacağı için verilerinize her zaman erişebilirsiniz.

Bilgisayar bağlantılı terazim ile kullanabilir miyim?

Evet, BenimPOS’u USB bağlantılı Tem veya Cas marka terazilerle kullanabilirsiniz. Terazinizi USB portu ile bilgisayarınıza bağladıktan sonra masaüstü uygulama satış sayfasında terazi portunuzu seçtiğinizde ağırlık değeri otomatik olarak okunacaktır. Bilgisayar bağlantılı terazi ile kullanımda ürün birimini KG olarak seçmeniz gerekmektedir.

Bilgisayarıma masaüstü uygulamayı kurdum verilerimi nasıl indirebilirim?

Web uygulaması profil sayfası altında yer alan entegrasyon başlat düğmesine tıklayarak yeni bir entegrasyon başlatarak verilerinizin masaüstü uygulamanıza entegre edilmesini sağlayabilirsiniz. Bu işlemi yaptıktan sonra masaüstü uygulama anasayfada yer alan ‘Yenile’ düğmesine tıklar veya uygulamayı kapatıp tekrar açarsanız verileriniz entegre edilmeye başlayacaktır.

Minimum donanım gereksinimi nedir?

 • 1 GHz veya daha hızlı işlemci
 • 512 MB RAM
 • 100 MB kullanılabilir sabit disk alanı (X86)

Bu özellikler veya üstüne sahip Windows işletim sistemli tüm bilgisayarlarınızda kullanabilirsiniz.

Hangi işletim sistemlerinde çalışmaktadır?

BenimPOS Masaüstü’nü kullanabilmeniz

 • Windows 7
 • Windows Vista
 • Windows 8
 • Windows 8.1
 • Windows 10

işletim sistemlerinden birisini kullanıyor olmanız gerekmektedir.

BenimPOS Masaüstü uygulaması nasıl güncellenir?

BenimPOS Masaüstü uygulaması için yeni bir sürüm çıktığında uygulama klasörünüzde yer alan “BenimPOS Güncelleme.exe” dosyasını çalıştımanız yeterlidir. Uygulamanızı otomatik olarak son sürüme güncelleyecektir. Güncelleme yapmak için masaüstü uygulamasını kapatmanız gerektiğini unutmayınız.

Nasıl destek alabilirim?

0850 302 4089 numaralı WhatsApp destek hattımızdan bizimle her zaman iletişime geçebilir ve destek alabilirsiniz.