BenimPOS Masaüstü – İnternet yoksa o var!

İnternetiniz olsun ya da olmasın, hiç önemli değil! BenimPOS Masaüstü uygulamasını indirin, giriş yapın ve kullanın. Üstelik buluttaki verileriniz ile. Bırakın internet var mı, yok mu, bağlantı yavaş mı, hızlı mı bunları BenimPOS Masaüstü kontrol etsin. Satışlarınızı hem bilgisayarınıza kaydetsin hem de tek tıkla ulaşabilmeniz için BenimPOS web ve mobil hesabınıza entegre etsin. Siz sadece kullanın, gerisini o halleder!

İndirmeden önce yapmanız gerekenler. Bu sayfayı tamamen okuyunuz!

BenimPOS Masaüstü uygulaması aynı anda yalnızca bir cihazda kullanılabilir. Birden fazla cihazda kullanımlarda bir bilgisayara masaüstü uygulamayı kurabilir, diğer bilgisayarlarda web uygulamasını kullanabilirisniz.

BenimPOS Masaüstü’nü kullanabilmeniz için öncelikle sırasıyla Microsoft .NET Framework 4.5 ve SQL Server 2014 Local Database’i kurmanız gerekmektedir.

  1. Microsoft .NET Framework 4.5’i buradan indirip kurunuz : Buraya tıklayınız.
  2. SQL Server 2014 Local Database için :

Bu 2 programı yükledikten artık BenimPOS Masaüstü’nü indirebilirsiniz. BenimPOS Masaüstü’nü kullanabilmeniz için kayıt olmanız gerektiğini unutmayın.

TIKLAYIN & İNDİRİN!

 

.net Framework 4.5 runtime sürücüsü için yükleme aşamasında yüklemenin başarısız olması halinde buraya tıklayarak “offline installer”ı indirerek yüklemeyi tamamlayabilirsiniz.

Bazı eğitim videoları


İndirdikten sonra yapmanız gerekenler

  • Kullanabilmeniz için kayıt olmanız gerekmektedir. Web sitemiz üzerinden veya masaüstü uygulama Kayıt Ol sayfasından kayıt olabilirsiniz.
  • İlk giriş esnasında giriş işleminizin onaylanması için bilgisayarınızın internet bağlantısının olması gerekmektedir.
  • Karşılaştığınız bir sorun veya problem ile ilgili veya bilgi almak için sitemiz üzerindeki canlı destek penceresi, 0850 302 4089 numaralı WhatsApp destek hattı veya [email protected] adresine e-posta atarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.