Hakkımızda

BenimPOS, KOBİ’lerin mobil, web ve masaüstü platformlarda bulut olarak perakende satış ve stok takip ihtiyaçlarını karşılayan ve yaptıkları satışlar doğrultusunda akıllı satış önerileri ile satışlarını arttırmayı hedefleyen ödeme ve alacaklarını takip etmelerini sağlayan internet tabanlı mağaza takip yazılımıdır. BenimPOS ile işletmeler ürün, stok, cari, firma, personel, gelir / gider gibi iş sürecindeki tüm hareketleri takip eder. Hazır barkodlu ürünler ile stoklarında olmayan bir ürünü satış sayfasında okuttuğunda ürün otomatik olarak hesabına eklenir. Müşterilerinin tüm açık hesap, alacak ve ödeme işlemlerini görüntüleyerek müşteri hesabına işlem girebilir. Firmalara olan fatura, ödeme, borç işlemlerini görebilir. Fatura ve makbuzlarını sisteme yükleyebilir. Böylece ihtiyacı olduğu faturaya veya makbuza her zaman erişebilir. Vadesi yaklaşam veya geçmiş tüm müşteri ve firma işlemlerini görüntüleyebilir. Personellerinin yaptığı tüm satış ve işlem hareketlerini görüntüleyerek personelin elde ettiği kazancı takip edebilir ve kasa raporuyla kasada eksik olup olmadığını görebilir. Akıllı telefonu ile cihaz kısıtlaması olmadan tüm akıllı telefonlardan satış, stok, firma, müşteri, raporlama ve stok sayımı yapabilir. Akıllı telefonların kameraları sayesinde el terminaline ihtiyaç duymadan kısa bir sürede stoklarını sayabilir.

Mobil uygulama ile entegre sistem ile el terminali gibi maliyeti yüksek cihazlara gerek duymadan akıllı telefonunun kamerası ile satış ve stok kartı oluşturma işlemlerini yapabilir. Böylece işletme maliyetlerini minimuma indirebilir. Esnek raporlama seçenekleri ile tüm mali hareketlerini raporlar ve ciro, kazanç ve kâr gibi finansal hesaplarını görüntüler. Çeşitli veri madenciliği yöntemleri ile akıllı öneriler alırlar ve bu öneriler doğrultusunda satışlarını arttırabilirler. Yapılan satışlardan elde edilen veriler makine öğrenmesi sürecinin ardından özellik çıkarımı ile maksimum kazancın ve satışın gerçekleşeceği öneriler sunulur. 2 ürünün birlikte satılması, haftanın belirli günlerinde bir ürünün fazla satılması, gün içerisinde belirli saatlerde belirli ürün / ürün grubunun fazla satılması gibi akıllı öneriler ile bu ürünler üzerinden kampanya veya promosyon uygulayarak satışlarını arttırabilir.

Şubeli yapısıyla birden fazla şubesi olan işletmelerde kullanabilir. Böylece işletme sahibi şubesine gitmeden şubelerindeki tüm hareketleri tek panelden görüntüleyerek işlem gerçekleştirebilir. Bulut tabanlı bir teknoloji olmasıyla KOBİ’ler her zaman ve her yerde tüm verilerine erişebilir ve işletmelerinde gerçekleşen tüm aksiyonları takip edebilir.

Uygulamayı kullanmak için herhangi bir kurulum gerekmediği için temel düzeyde bilgisayar kullanabilen herkes tarafından kolaylıkla kullanılabilir.