1. Anasayfa
  2. »
  3. Şube Yönetimi

Tek Panelden Tüm Şubelerinizi Yönetin

BenimPOS ile tek bir panel üzerinden tüm şubelerinizi görüntüleyerek yönetebilirsiniz. Her şube için ayrı ayrı ürün kartı açmaz ve güncellemezsiniz. Hepsi tek bir yerdedir.

Birden fazla mağazayı yönetmenin ne kadar zor olduğunu biliyoruz. Sizi bu yükten kurtarmak için her şeyi olabildiğinde basit ve işlevsel tasarlıyoruz.

Şube Yönetimi -

Yeni Şube Eklemek

Web uygulaması üst menüden şubeler sayfasına giderek birkaç saniyede yeni şubenizi oluşturabilirsiniz.

Ürün Kartı Oluşturmak

BenimPOS lie tek panelden ürün kartı oluşturarak, ürünü tüm şubelerinize yansıtabilirsiniz. Ürününüzün fiyatı değişti ise fiyat değişikliği esnasında şube seçimi yaparak güncellemenizi tüm şubelerinize yansıtabilirsiniz.

Raporlarınız Tek Sayfada

Raporlar sayfasından şubelerinizi seçerek seçtiğiniz şubeleriniz için tek bir sayfadan satış raporlarınızı alabilir, tüm şubelerinizin seçtiğiniz filtrelerek göre ne kadar kazandığınızı görüntüleyebilirsiniz.

Yeni bir şube nasıl oluşturulur?

Web uygulaması üst menüde yer alan şubeler seçeneği ile “Yeni şube ekle” diyerek hesabınıza yeni bir şube ekleyebilirsiniz.

Ürün kartındaki değişiklikler şubelere nasıl yansıtılır?

Web uygulamasından ürün ekle güncelle sayfası ile ürün kartına girdikten sonra ürünü kayıt etmeden önce “Değişikliği seçili şubelere uygula” alanından yaptığınız değişikliklerin uygulanmasını istediğiniz şubeleri seçebilirsiniz. Ürünü kayıt ettiğinizde ürünle ilgili yaptığınız değişikler ürün kartına yansıyacaktır.

Ürünlerimi diğer şubeme nasıl transfer edebilirim?

Web uygulama ürün ekle güncelle sayfasından ürününüzü görüntüledikten sonra “Transfer et” düğmesine tıklayarak açılan pencerede üründen kaç adet transfer etmek istediğinizi, transfer etmek istediğiniz şubeyi ve transferin gerçekleşeceği tarigi giriniz. Birden fazla ürün transfer etmek için ise penceredeki arama alanından ürün ismi veya barkodu ile arama yaparak ürünleri transfer listesine ekleyebilirsini. Ardından transfer et dediğinizde ürünleriniz belirlediğiniz stok miktarları ile seçtiğiniz şubeye transfer edilecektir.

Şubelerim için toplu veya şube bazlı raporlama yapabilir miyim?

Evet, web uygulamasına girdikten sonra günlük, tarihsel veya ürünsel rapor sayfalarından şube seçimi yaparak şubeleriniz için toplu veya şube bazlı satış ve kazanç raporunuzu görüntüleyebilirsiniz.

Şubelerim için ayrı personel tanımlayabilir miyim?

Evet, her şubeniz için ayrı personeller oluşturarak şube bazlı personellerinizi görüntüleyebilirsiniz. Bir personel ancak tanımlandığı şube için işlem yapabilmektedir. Diğer şubelerinizi göremeyecektir.

Şubelerim için ayrı ayrı stok tutabilir miyim?

Evet, her şubeniz için ayrı ayrı stok tutabilirsiniz. Şubelerinizdeki ürünleriniz için farklı fiyatlandırma da yapabilirsiniz.

BenimPOS
Genel Özellikleri

Satış İşlemleri

Satışlarınızı eş zamanlı olarak cihaz kısıtlaması olmadan gerçekleştirin.

Stok Yönetimi

BenimPOS’un bulut tabanlı alt yapısı sayesinde her yerden stoklarınıza ulaşabilir, işletmenizin kontrolünü her zaman sağlayabilirsiniz.

Cari Hesap Takibi

Cari hesaplarınızın borç, alacak ve ödeme bilgilerini kolayca takip edebilirsiniz

Detaylı Raporlama

7 farklı raporlama yöntemi ile mağazanıza dair tüm hareketleri detaylı bir şekilde raporlayabilirsiniz.

Personel Takibi

Personellerinizin yaptıkları tüm satış, ödeme ve ürün okutma işlemlerinizi her yerden görüntüleyin.

Şube Yönetimi

Şube yönetimi ile şubelerinizi görüntüleyebilir, her şube için ayrı ayrı ürün kartı açmaz ve güncellemezsiniz.

Bulut Sistemi

Tüm işlemleriniz online olarak saklanmaktadır. İster evinizde isterseniz şehir dışında olun tek tıkla iş yerinizi görüntüleyebilir ve müdahale edebilirsiniz.

Güvenli Bağlantı

BenimPOS’ta yaptığınız tüm işlemler 128 bit SSL sertifikası ile şifrelenerek 3. kişilere karşı güvenli bir şekilde saklanmaktadır.

Mobil Uygulama

Mobil uygulamalarımız ile tüm işlemlerinizi cep telefonunuz ile yapabilir, iş yerinizi telefonuzdan takip edebilirsini

Hazır 900 binden fazla ürün

Kayıtlı hazır 900 binden fazla barkodlu ürün bilgisi ile ürün tanımlamak sadece birkaç saniye.

Ücretsiz Kullanım

Kayıt olan tüm kullanıcılarımız için ilk 1 ay tüm özellikler hiçbir kısıtlama olmadan ücretsiz.

Destek ve Güncelleme

Yardıma ihtiyacınız olduğunda bizimle her zaman telefon, e-posta ve WhatsApp destek kanallarımız ile iletişime geçebilir veya eğitim içeriklerimizi inceleyebilirsiniz.