Bakkal Satış Programı kullanırken dikkat etmemiz gerekenler

Bakkal satış programı adından da anlaşılacağı gibi bakkalların satışlarını yapmalarını sağlayan programlardır. Günümüzde birçok market, bakkal, büfe ve süpermarket bu tarz market programı ve bakkal programı ihtiyacı ile araştırmalar yapmaktadır. Bunun en temel sebebi marketlerindeki satış, stok, cari hesap, ürünler gibi özelliklerinin yönetimini sağlamaktır.

bakkal satış programı
Barkod programı nasıl kullanılır?

Cari hesap programı olarak bakkal satış programı bakkalın günlük yaptığı parasal işlemlerini yönetmesini sağlar. Örneğin bugün kaç satış yaptı, ne kadarlık yaptı, ne kadar kar elde etti, hangi müşteri açık hesap alışveriş yaptı, markete giren ve çıkan ürünler, toptancıya ne kadar ödeme yapıldı, alacakların ne kadarı tahsil edildi gibi işlemlerini takip eder. Tabii ki bu işlemleri yapması için söz konusu marketin, bakkalın veya büfenin bir kullanması gerekmektedir. BenimPOS tam bu noktada taleplerinize cevap vermektedir. Tüm bu özellikleri içerisinde barındıran BenimPOS sizin ihtiyacınız olan şeyler doğrultusunda sizden gelen öneriler ile geliştirilmektedir.

Bakkal satış programı nasıl indirilir?

Market programı indirmek istediğinizde karşınıza bir çok bakkal satış programı çıkmakta. Bu kadar çok program çıkınca hepsini bilgisayarınıza indirmeniz, kurmanız ve test etmeniz gerekmekte. Üstelik bunlar ücretsiz market programı veya lisanslı değiller. Demo bakkal satış programı oldukları için size kısıtlı kullanım sunmakta. Fakat BenimPOS tam tersi bir sistemle çalışmaktadır. Bilgisayarınıza hiçbir kurulum gerekmeksizin size sınırsız ve limitsiz içerisinde 700.000 hazır barkodlu market ürünü olan hesap tanımlar. Böylece tüm işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Bakkal satış programı deyince aklınıza gelen bir diğer şey şüphesiz market barkod sistemidir. Barkod sistemi kurmak için yapmanız gereken normalde nedir? Tabiki bir barkod okuyucu cihaza sahip olmaktır. Böylece barkod sistemini kurmuş olursunuz. BenimPOS tüm barkod cihazları ve terazilerle uyumlu çalışmaktadır. Aklınıza takılan diğer tüm sorular için sitemiz üzerindeki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Şimdi BenimPOS'u 1 Ay Ücretsiz Deneyin
Bulut tabanlı satış ve stok takip yazılımı olan BenimPOS ile işletmenizi yönetin. 1 ay boyunca ücretsiz olarak tüm uygulamalarımızı deneyin.