Bakkallar İçin Ücretsiz Barkod Sisteminde Olması Gereken Özelikler!

Bakkallar için ücretsiz barkod sistemi, bakkalların ücretsiz olarak dükkanlarındaki satış ve stoklarını takip etmelerini sağlayan sistemlerdir. Günümüz şartlarında artık tercihe bağlı market alternatif yazılımları işletmelerin en temel ihtiyaçlarından birine dönüşerek, satış ile stok girdi – çıktılarına dair detaylı bilgiye ulaşma ve bunu da sadece tek bir tuşa basarak yapma olanağına sahip olacak.

Veresiye defterleri, hesap makineleri ve karmaşık stok kayıt defterlerine kadar herşeyden kurtulacak olan KOBİ’ler, BenimPOS, uygulamalarıyla işlemlerinizi çok daha hızlı bir şekilde yürütülmesinde sizlere referans olacaktır. Müşteri bilgilerini ve stok girdilerini takip için ayrı ayrı yazılımlar kullanmak yerine tek bir program üzerinden bu işlerin tamamını halletmeniz işlerinizi hem daha hızlı yürütmenizi hem de yazılım için ayrıca harcama yapmamanızı sağlayacaktır.

Bakkallar için ücretsiz barkod sisteminde olması gereken özelikler!
Bakkallar için ücretsiz barkod sisteminde olması gereken özelikler!

Stok takibi ile

KOBİ’ler envanterinde binlerce farklı ürün vardır. Bu ürünlerin takibini sağlamak ise profesyonel sistemin yöntemleriyle oldukça kolaydır. Barkod sistemi sizlerin bu noktada yardımınıza yetişecek, bütün takip işlemlerinizi bir çok uygulamada, (mobil , web , masaüstü ), hızlı işlem yapmanıza imkan verecektir.  Firmalardan gelen, bir ürünün üzerinde barkod bulunması halinde, o ürünü sisteme tanımlayabilecek, ürün barkodu olmasa bile ”yeni barkod tanımla diyerek” ürünlerinizi oluşturabileceksiniz. Toplu SMS gönderme özelliğiyle müşterilerinize yeni kampanyalardan veya mevcut borç durumlarından tek tuşa basarak, topluca haberdar edebileceksiniz

Raporlama ile

KOBİ’ler işletmelerinin her döneminde finansal – bütçe – ürün raporlamalara ihtiyaç duymaktadır. Büyüme eğiliminde olan KOBİ’ler satışlarının yükselmesini isterken çözüm ve sistematik üzerine kurulmuş yazılıma yönlenmektedir. Gelişmiş raporlamalarla ürünler için kar marjını hesaplayacak, satış üzerinde ki verimliliği arttıracak ticari faaliyetlerinin yüksek kârlılıkta devamı için yeni kararlarını alacak. Bu süreçte yoğun bir iş süreçini azaltacaktır.

Alış Faturası ile

KOBİ’lerin herhangi bir firmadan hizmet alınması karşılığında, işletmenin asıl faaliyet konusu ile ilgili üretici firmalardan alınan malların izlendiği faturadır. Alış faturaları sisteminde faturalarınızı pratik bir şekilde kaydedilmesini, faturalarda işlem yapmanızı ve faturaların takibini kolaylıkla sağlamanıza yardımcı olmaktadır. Var olan faturalarınızı bulut tabanlı alt yapısı sayesinde depolayarak sistematik bir şekilde faturalarınıza kısa bir sürede ulaşmanızı sağlamaktadır. Alış faturaları bölümünde tedarikçileriniz için satış ve ödeme takibini kolayca yapabilirsiniz.

Bakkallar için ücretsiz barkod sistemine nasıl kayıt olunur?

Şimdi buraya tıklayarak BenimPOS’a kayıt olabilir ve ilk 1 ay ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Dilerseniz masaüstü uygulaması ile her zaman ücretsiz kullanmaya devam edebilirsiniz.

Şimdi BenimPOS'u 1 Ay Ücretsiz Deneyin
Bulut tabanlı satış ve stok takip yazılımı olan BenimPOS ile işletmenizi yönetin. 1 ay boyunca ücretsiz olarak tüm uygulamalarımızı deneyin.