Barkod sistemi programı kullanmanın 5 farklı yolu

Barkod sistemi programı satış,stok takibi, cari hesap yönetimi, personel takibi ve raporlama için kullanılır. Hem küçük hemde büyük ölçekli işletmeler barkod programı kullanmıyorsa iş yerlerini tam manasıyla yönetemezler. Bundan dolayıdır ki bir çok barkod programı kullanmaktadır. Günlük satışlarınızı, stoklarınızı, gelir-gider ve firma takibini yapmak işlerinizin belirli bir düzende olmasını sağlar.

Barkod sistemi programı ile bir çok farklı işlem yapabilirsiniz. Bunları özetlemek gerekirse;

  • Satış takibi : Yaptığınız satışları ödeme tiplerine göre kayıt edebilirsiniz.
  • Stok takibi : Mağazanızdaki ürünlerinizin stoklarını takip edebilirsiniz. Fiyatlandırmasını düzenleyebilir ve eksik stok tespiti yapabilirsiniz.
  • Cari hesap takibi. Cari hesapları ile alacak ve ödeme süreçlerinizi kolayca takip edebilirsiniz.
  • Personel yönetimi : Personellerinize yetkilendirmeler verebilirsiniz. Personelleriniz verdiğiniz yetkiler ile işlem yapabilir.
  • Şube yönetimi : Eğer birden fazla mağazanız varsa tüm mağazalarını tek yerden takip edebilmelisiniz.
  • Bulut sistemi : Bulut sistemi ile nerede olursanız olun verilerinize erişebilmelisiniz.
  • Teknik destek : En önemli şeylerden birisidr. İhtiyacınız olduğunda her zaman destek alabilmelisiniz.
  • Güncelleme : Satın aldığını uygulama her zaman yeni teknoloji ve ihtiyaçlara göre güncellenmelidir.
Barkod sistemi programı

Barkod sistemi programı ne işe yarar?

Küçük işletmelerin en büyük sorunlarından birisi açık hesap cari satışlardır. Mahalle esnafı olmanın getirdiği şüphesiz en büyük dezavantaj budur. İnsanların kalbini kırmamak ve var olan sevgi ve samimiyet dolayısıyla açık hesap verilmektedir. Fakat sonradan veresiye takibi yapmak zor olmaktadır. Bundan dolayıda cari barkod sistemi programı takip programı ihtiyacı doğmaktadır. Fakat buna ihtiyacınız yok. BenimPOS ile veresiyelerinizi takip edebilirsiniz. BenimPOS ile müşterilerinizin veresiye ve ödemelerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Barkod sistemi programı kullanmanın 5 farklı yolu - 3
Satış ekranı

Gün içerisinde neler satıldı, stokta hangi ürünler kaldı gibi sorular için barkod sistemi programı kullanmakta. Bu arayışın içerisinde barkodlu satış programı full ücretsiz gibi aramalar yapılmaktadır. İşletmelerine uygun barkod sistemi aramakta ve birçok hızlı satış programları ile karşılaşmaktalar. Tabi tüm bu arama sürecinde bazen gereksiz zaman harcamalarına sebep olmakta. BenimPOS ile böyle aramalar yapmanıza gerek kalmadan tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

barkod sistemi programı

BenimPOS’u ile ihtiyacınız olan barkod sistemi programını kullanmaya başlayabilirsiniz. İhtiyacınız olduğunda iletişim bilgilerimiz ile iletişime geçmekten çekinmeyin.

Şimdi BenimPOS'u 1 Ay Ücretsiz Deneyin
Bulut tabanlı satış ve stok takip yazılımı olan BenimPOS ile işletmenizi yönetin. 1 ay boyunca ücretsiz olarak tüm uygulamalarımızı deneyin.