Barkod sistemi programı esnafların hızlı satış,stok takibi, cari hesap, firma yönetimi, personel takibi ve raporlama amaçlı kullandığı programdır. Hem küçük hemde büyük ölçekli işletmeler barkod programı kullanmıyorsa iş yerlerini tam manasıyla yönetemeyebilirler. Bundan dolayıdır ki bir çok barkod programı kullanmaktadır. Bu makeleyi incelediğinize göre sizinde hedefinizde barkod programı oluşturma düşüncesi var demektir. Günlük satışlarınızı, stoklarınızı, gelir-gider ve firma takibini yapmak işlerinizin belirli bir düzende olmasını sağlar.

Barkod sistemi programı ne işe yarar?

Küçük işletmelerin en büyük sorunlarından birisi açık hesap cari satışlardır. Mahalle esnafı olmanın getirdiği şüphesiz en büyük handikap budur. İnsanların kalbini kırmamak ve var olan sevgi ve samimiyet dolayısıyla açık hesap verilmektedir. Fakat sonradan veresiye takibi yapmak zor olmaktadır. Bundan dolayıda cari barkod sistemi programı takip programı ihtiyacı doğmaktadır. Fakat buna ihtiyacınız yok. BenimPOS ile veresiyelerinizi takip edebilirsiniz. Bir barkod sistemi programı olan BenimPOS satışlarınızı müşterilerinize tanımlama ve ne zaman ne aldı nakit, pos veya açık hesap mı aldı gibi işlemleri takip etmenizi sağlıyor.

Büyük firmalar ise hangi personelin ne sattığını gün içerisinde neler satıldı stokta hangi ürünler kaldı gibi sorunlarla başa çıkmak için barkod sistemi programı kullanmakta. Aynı zamanda Bu arayışın içerisinde barkodlu satış programı full ücretsiz gibi aramalar yaparak işletmelerine uygun barkod sistemi aramakta ve aslında ihtiyaçlarını karşılamayan hızlı satış programları ile karşılaşmaktalar. Bu onların gereksiz zaman harcamalarına sebep olmakta. BenimPOS ile böyle aramalar yapmanıza gerek kalmadan tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

barkod sistemi programı

BenimPOS’u şimdi denerek ihtiyacınız olan barkod sistemi programını test edip isterseniz iş yerinizde kullanmaya başlayabilirsiniz. İhtiyacınız olduğu taktirde site üzerindeki iletişim bilgilerimiz ile iletişime geçmekten çekinmeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbete Başla
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?