Barkodlu POS Sisteminin Maliyeti Ne Kadardır?

Barkodlu POS sisteminin maliyeti nedir?

Türkiye’nin en büyük SaaS model ile çalışan barkodlu satış ve stok takip yazılım firması olarak, her zaman karşımıza çıkan bir soru. Kısa cevabını vermek gerekirse : Bu zamana kadar duyduğunuz teklifleri unutun!

Bu makaleyi okuyorsanız, işletmeniz için en doğru satış noktası yazılımını arıyorsunuz ve hangisini tercih edeceğiniz konusunda kısa bir zaman sonra karara varacaksınız. Bu sürede muhtemelen POS fiyatlandırmasının ne kadar çeşitli olabileceğini görmüşsünüzdür. En kötü yanı, her biri farklı yazılım, donanım ve özelliklere sahip çok sayıda farklı POS çözümü olmasıdır. İşletmeniz için bir çözüme fazla para harcamadığınızdan nasıl emin olabilirsiniz?

Bir POS Sisteminin Maliyeti Ne Kadardır? 5 Anahtar Faktör

“Doğru POS sistemini bulmak”, söylemesi yapmaktan daha kolay gibi geliyor, değil mi?

Barkodlu POS sisteminin maliyetini belirleyen birkaç temel unsur vardır. Aşağıdaki temel unsurların dikkatli bir analizi, benzersiz işiniz için uygun maliyetli bir POS çözümü bulmanıza yardımcı olacaktır.

1. Ürün Kartı Yönetimi

Binlerce ürünü olan bir işletmeyseniz ürün kartlarını oluşturmanın ne kadar uzun ve zahmetli bir iş olduğunu biliyorsunuzdur. Binlerce ürünün adını, fiyatını, kategori ve birimini seçmek gibi bir çok detay bulunmaktadır. BenimPOS’da hazır 950 binden fazla barkodlu ürün bulunmaktadır. Biz bu makeleyi yazarken böyleydi tabii. Siz okurken 1 milyonu geçmiş olabilir ????

BenimPOS, sınırsız bir ürün ve hazır barkodlu veritabanı sunar . İster stokta bir avuç dolusu ürün, ister sürekli değişen bir ürün envanteriniz olsun, yazılımımızla, veri tabanımızın kaç ürün tutabileceği konusunda asla endişelenmenize gerek kalmaz. Bu şekilde, veri tabanının kapasitesini aşma endişesi duymadan ürünleri kolayca ekleyebilirsiniz – bu kadar kolay!

2. Özellikler

Genellikle fiyat, yazılımın yeteneklerine bağlı olarak değişir. Muhtemelen “gelişmiş” sistemler için daha fazla ödeme yapacaksınız. Yeni başlıyorsanız, yalnızca ihtiyacınız olan özellikleri ve / veya yetenekleri sunan sistemlere öncelik vermek iyi bir fikirdir. Elbette, bu sistemlerin siz büyüdükçe işletmenizle birlikte ölçeklenmesi gerekir. Bu durumda pos çözümünüz ihtiyaç duyduğunuzda ek yetenekler sunmalıdır.

İşletmeniz için en iyi çözümü bulmaya ve planlamaya yardımcı olmak için, ihtiyacınız olan tüm özelliklerin bir listesini yapın ve bu özellikleri “güzel olması” ve sahip olunması gerekenler dahil olmak üzere iki kategoriye ayırın. BenimPOS, hepsi bir arada yazılım ve tüm donanımlara destek verme becerisiyle tüm ihtiyaçlarını karşılayacaktır. Barkodlu POS yazılımımız işiniz için özel olarak yapılandırılmıştır. Bu şekilde, ihtiyaç duymadığınız özelliklere asla fazla para harcamazsınız.

3. Personel ve Çalışanlar

Bazı POS satıcıları ek personel hesapları veya oturum açma işlemleri için ücret talep edecektir. Çoğu satıcıların “mağaza” başına belirli sayıda kullanıcısı vardır, ancak diğerleri sınırsız sayıda kullanıcı sunar ve bu, büyük ekipler, işletmeler ve kuruluşlar için ideal olabilir.

POS çözümleri üreten, BenimPOS kullanıcı sayısını sınırsız sayıda destekler. Yetkilendirme özelliği ile kullanıcılar yalnızca kendilerine atanmış belirli özelliklere / işlevlere erişebilirler.

Dahası, giriş ve çıkış işlevi, çalışanların çalışma saatlerini ve yaptıkları satışları uzaktan izleme gibi olanaklar sağlar. İşletmenizde veya mağazanızda personellerinizi en iyi şekilde yönetmek için haftalarınızı önceden planlayın.

Barkodlu POS Sistemleri
Kasada uzayan kuyruklar her zaman müşteri memnuniyetini azaltır!

4. Donanım Bağımsızlığı

Bilgisayar, POS PC’ler, dizüstü bilgisayarlar vb. Barkodlu POS yazılımlarının üzerinde çalıştığı cihazlardır. Çoğu durumda, Barkodlu POS ürünlerinin fiyatları satın aldığınız cihaz sayısına bağlı olarak değişir.

BenimPOS, piyasadaki tüm barkod okuyucu, yazıcı, terazi ve etiket cihazını destekler. Böylece bütçenize uygun dilediğiniz cihazı tercih edebilirsiniz. Bu da ihtiyacınız olmayan donanımlara veya ileride kullanmayacağınız donanımlara yatırım yapmanızı engeller. Unutmayın, ticarette doğru bütçe yönetimi her şeydir!

Çeşitli eğitim içeriklerimizden oluşan ayrıca bir bilgi bankası içeriğide sizler için hazırladık.

5. Konum

Son olarak, Barkodlu POS fiyatlandırması işletmenin şube sayısına göre değişebilir. Birden fazla şube veya deponuz varsa, muhtemelen bu dağıtılmış yapıyı destekleyen bir plana ihtiyacınız olacaktır. Her mağazanızda sınırsız sayıda cihazda kullanabilirken, şube başına için yalnızca tek bir ücret ödemeniz yeterlidir.

BenimPOS Küçük İşletmelere Güç Sağlıyor

Barkodlu POS sisteminin yukarıda belirtilen unsurlarını dikkatlice inceleyerek, büyüyen işletmeniz için fazla harcamadan en iyi POS çözümünü bulabilirsiniz. Tabii ki biraz ön yargılı olabiliriz, ancak BenimPOS en uygun fiyatlı küçük işletme POS yazılım ve donanımlarından bazılarını sunuyor.

BenimPOS Mobil İndir
BenimPOS Mobil İndir

Aslında maliyet, SaaS modeli ile çalışan firmalar arasında lider konumda olmamızı sağlayan nedenlerinden biridir.

Şimdi BenimPOS'u 1 Ay Ücretsiz Deneyin
Bulut tabanlı satış ve stok takip yazılımı olan BenimPOS ile işletmenizi yönetin. 1 ay boyunca ücretsiz olarak tüm uygulamalarımızı deneyin.