Barkodlu satış programı ile kullanmayan kimi işletmeler veresiye ve ödemelerini bakkal defterine tutarken, kimi işletmeler ise excel gibi uygulamalar üzerinde kayıtlarını tutmaktadır. Fakat tüm girdi ve çıktıyı bu şekilde tutmak, ihtiyaç olduğunda bu kayıtlara ulaşmak oldukça zordur. Bunu görev işletmeler internette barkodlu satış programı, hızlı satış programı, perakende satış programı ücretsiz gibi arama terimlerini kullanarak arama yapmaktadır. Karşılarına çıkan uygulamaları denediklerinde ise gördükleri şey ya demo uygulamalar yada fiyatları bin – iki bin lira arasında değişen, her format sonrası lisans almak zorunda kalınılan, internet bağlantısı olmayan ve dolayısıyla mağaza dışındayken hiçbir veriye ulaşılamayan kullanışsız programlar oluyor. Peki ülkemizin kalkınmasında en etkin rollerden birisini oynayan işletmelere bunu hak görmek doğru mu? Tabii ki, değil. 

Barkodlu satış programı için hangi program kullanılmalı?

İhtiyacınız olan şeylerin farkındayız ve bu anlayışla BenimPOS’u geliştiriyoruz. BenimPOS hem internet üzerinden hem de internetsiz olarak çalışabilen bir barkodlu satış programıdır. İçerisinde 700’binden fazla hazır barkodlu ürün vardır. Böylece ürünlerinizi hesabınıza tanımlamanız saniyeler sürer. Web, mobil ve masaüstü platformlarda çalıştığı için ister mağazada olun isterseniz evinizde her zaman mağazanızda neler olup bittiğini görebilirsiniz. Örneğin toptancıya gittiniz ve alacağınız ürünlerden stoğunuzda kaç tane kaldığını görmek istiyorsunuz? Hemen BenimPOS web veya mobil uygulamasına giriş yaparak anında stoklarınızı görüntüleyebilir ve kalan stok miktarına göre siparişinizi geçebilirsiniz.

barkodlu satış programı

Satışlarınızı müşterilerinize tanımlayabilir ve cari hesap takibi yapabilirsiniz. Veresiye takibini doğru yapmak, alacaklarınızı yönetmek işletmenizin kâra geçmesinde önemli rol oynamaktadır. Firmalara olan borçlarınızı girerek hangi firmaya ne kadar borcunuz var, ne zaman ödeme yaptınız, ne kadar borcunuz kaldı hepsini birkaç saniyede öğrenebilirsiniz. Personellerinizi tanımlayarak hangi personelinizin kime ne sattığınız, ne kadara sattığınız, kaç tane sattığını görüntüleyebilirsiniz. Günlük, tarihsel, ürünsel ve ürün grupları raporları ile esnek bir raporlama yaparak tüm olasılıkları değerlendirebilirsiniz. 

Mağaza ve iş yeri yönetiminde ihtiyacınız olan tüm özellikleri BenimPOS’da bulabilir ve rahatlıkla kullanabilirsiniz. Üstelik kayıt olduktan sonra ilk 1 ay herhangi bir ücret ödemeden, ücretsiz bir şekilde özelliklerinde hiçbir kısıtlama olmadan kullanabilirsiniz. İhtiyacınız olan her an bizimle sitemiz üzerindeki iletişim araçlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

BenimPOS Mobil uygulaması ile mağazanıza dair tüm süreçleri telefonunuzdan da takip edebilirsiniz.