BenimPOS Lisans Türleri ve Özellikleri! 3 Farklı Lisans

Bu yazımızda sizlere BenimPOS’da yer alan lisans türleri ve özelliklerinden bahsedeceğiz. BenimPOS 3 farklı lisans türüne sahiptir; Ücretsiz kısıtlı Masaüstü lisansı, Ömür boyu tam sürüm Masaüstü lisansı ve yıllık web, mobil ve masaüstü tam sürüm lisansı.

Şimdi bu lisans türlerinden ve sahip oldukları özelliklere sırasıyla göz atalık.

Ücretsiz Masaüstü Sürümü

BenimPOS Masaüstü uygulaması tüm kayıtlı kullanıcılarımız için her zaman ücretsizdir. BenimPOS’a kayıt olduktan sonra ilk 1 ay web, mobil ve masaüstü uygulamaların tamamını tam sürüm halinde ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. 1 ayın sonunda lisana alarak kullanmaya devam edebilir veya masaüstü uygulamasını ücretsiz olarak bazı modül kısıtlamaları ile kullanmaya devam edebilirsiniz. Masaüstü uygulamasının ücretsiz sürümünde firmalar, ürünsel rapor, ürün grupları, ürün grubu raporu ve entegrasyon bulut yedekleme özellikleri kullanılamamaktadır. Eğer ihtiyacınız olan şey yalnızca satış, stok ve cari müşteri takibi ise ücretsiz masaüstü uygulaması ihtiyacınızı fazlasıyla karşılayacaktır. Üstelik hiçbir güncelleme veya geliştirme için ücret ödemezsiniz. Her zaman yeni bir sürümü indirerek kullanmaya devam edebilirsiniz.

Ömür Boyu Lisanslı Masaüstü Uygulaması

Eğer bir aile şirketi iseniz veya iş yerinizde kasada yalnızca siz duruyorsanız, iş yerinizi mağazanız dışından yönetmeye veya görüntülemeye ihtiyacınız yoksa ve bir kere ödeme yaparak ömür boyu tam sürüm olarak bir uygulama kullanmak istiyorsanız Ömür Boyu Lisansı Masaüstü uygulama ihtiyacınız olan şey. Masaüstü uygulama lisansı alarak masaüstü uygulamasını her zaman tam sürüm olarak tüm modülleri aktif bir şekilde kullanabilirsiniz. Ömür boyu lisanslı masaüstü satın alımında ilk 1 yıl boyunca web ve mobil uygulamaları kullanabilir ve bulut veri yedeklemesi entegrasyonu hizmetinden faydalanabilirsiniz. Yeni bir sürüm veya güncelleştirmeye de ücretsiz olarak sahip olursunuz.

Ömür boyu lisanslı masaüstü uygulaması için yıl sonu devir, yıllık bakım, güncelleştirme, veri yedekleme vs. gibi işlemler adı altında hiçbir zaman ücret talep edilmez.

Yıllık Lisanslı Web, Mobil ve Masaüstü Uygulama

Eğer eş zamanlı olarak birden fazla bilgisayarda işlem yapmak, kasayı meşgul etmeden farklı bir telefon veya bilgisayardan stok saymak, ürün güncellemesi yapmak veya fatura girişi yapmak istiyorsanız ihtiyacınız olan şey tüm uygulamaları kapsayan bu lisans modelidir. Yıllık lisans modeli ile web, mobil ve masaüstü uygulamaların tamamına 1 yıl boyunca sahip olabilirsiniz. Aynı anda birden fazla personelle eş zamanlı işlem yapabilirsiniz. Mağaza dışında iken mağazanızdaki tüm işlemleri kontrol edebilirsiniz.

Web uygulamasının sahip olduğu özel raporlamalar olan stok hareket raporu, ürün korelasyon raporu ve şüpheli işlem raporu gizi özeliklere sahip olabilirsiniz. Sıcak ve soğuk satış yapan bir işletme iseniz personelleriniz mobil uygulama üzerinden satış işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Birden fazla şubenizi tek panel üzerinden yönetebilir ve şubeler arası ürün transferi yapabilirsiniz. Kayıtlı 900 binden fazla ürün bilgisi ile hesabınızda olmayan ürünleri saniyeler içerisinde hesabınıza ekleyebilirsiniz. Bulut veri yedeklemesi sayesinde bilgisayarınız bozulsa veya çökse bile hiçbir verinizi kaybetmezsiniz.

Lisans Türleri hakkında daha detaylı bilgi nasıl alabilirim?

0850 302 4089 numaralı WhatsApp destek hattımızdan veya sitemiz üzerindeki iletişim kanallarımızdan bize ulaşarak daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Şimdi BenimPOS'u 1 Ay Ücretsiz Deneyin
Bulut tabanlı satış ve stok takip yazılımı olan BenimPOS ile işletmenizi yönetin. 1 ay boyunca ücretsiz olarak tüm uygulamalarımızı deneyin.