Tüm olasılıkları görebileceğiniz detaylı birçok raporlama seçeneği!

7 farklı raporlama yöntemi ile mağazanıza dair tüm hareketleri detaylı bir şekilde raporlayabilirsiniz.

Günlük Rapor

Günlük rapor seçeneği ile gün içerisinde yaptığınız tüm satışları takip edebilir, gelir ve giderlerinize göre gün sonu ciro ve kârınızı görüntüleyebilirsiniz.

Tarihsel Rapor

Tarihsel rapor seçeneği ile 2 tarih arasındaki tüm satış hareketlerinizi listeleyerek, çeşitli filtreleme seçenekleri ile kazancınızı, kârınızı ve kâr oranınızı görüntüleyebilirsiniz.

Ürünsel Rapor

Ürünsel rapor ile 2 tarih arasındaki satışlarınızı ürün bazlı listeleyebilirsiniz. Böylece gün gün veya toplu olarak hangi ürününüzden kaç adet satışmış, ne kadar kazanç ve kâr elde edilmiş görüntüleyebilirsiniz.

Grupsal Rapor

Ürünleriniz için ürün grupları oluşturabilir ve grup bazlı raporlama yapabilirsiniz. Böylece 2 tarih arasında hangi ürün grubundan ne kazar kazandığınızı görüntüleyebilir ve ürün gruplarınızı takip edebilirsiniz.

Ürün Korelasyon Raporu

Ürün korelasyon raporu ile bir ürününüz ile birlikte en çok satan ve size en çok gelir getiren ürünlerinizi öğrenebilir ve böylece mağaza için raf / ürün düzeninizi belirleyebilirisiniz.

Stok Hareket Raporu

Stok hareket raporu ile mağazanıza giren ve çıkan tüm ürün hareketlerinizi veya seçtiğiniz bir ürün için gün gün görüntüleyebilirsiniz. Böylece stok hareketlerinizi detaylı olarak görüntüleyebilirsiniz.

Şüpheli İşlem Raporu

Şüpheli işlem raporu ile kasada okutulan fakat satış olarak girilmeyen ürünlerinizi listeleyebilir böylece bu ürünlerin neden satış olarak kaydedilmediğini öğrenebilirsiniz.

Raporlamanın ne kadar önemli olduğunuz biliyoruz.

Hangi sektörde faaliyet gösteriyor olursanız olun, işinizle tüm detayları ince ve ayrıntılı bir şekilde ele almanız sizi rakiplerinizin önüne taşıyacaktır.

BenimPOS
Genel Özellikleri

Satış İşlemleri

Satışlarınızı eş zamanlı olarak cihaz kısıtlaması olmadan gerçekleştirin.

Stok Yönetimi

BenimPOS’un bulut tabanlı alt yapısı sayesinde her yerden stoklarınıza ulaşabilir, işletmenizin kontrolünü her zaman sağlayabilirsiniz.

Cari Hesap Takibi

Cari hesaplarınızın borç, alacak ve ödeme bilgilerini kolayca takip edebilirsiniz

Detaylı Raporlama

Detaylı Raporlama ile 7 farklı raporlama yöntemi ile mağazanıza dair tüm hareketleri detaylı bir şekilde raporlayın.

Personel Takibi

Personellerinizin yaptıkları tüm satış, ödeme ve ürün okutma işlemlerinizi her yerden görüntüleyin.

Şube Yönetimi

Tüm şubelerinizi görüntüleyebilir, her şube için ayrı ayrı ürün kartı açmaz ve güncellemezsiniz.

Bulut Sistemi

Tüm işlemleriniz online olarak saklanmaktadır. İster evinizde isterseniz şehir dışında olun tek tıkla iş yerinizi görüntüleyebilir ve müdahale edebilirsiniz.

Güvenli Bağlantı

BenimPOS’ta yaptığınız tüm işlemler 128 bit SSL sertifikası ile şifrelenerek 3. kişilere karşı güvenli bir şekilde saklanmaktadır.

Mobil Uygulama

Mobil uygulamalarımız ile tüm işlemlerinizi cep telefonunuz ile yapabilir, iş yerinizi telefonunuzdan takip edebilirsiniz

Hazır 900 binden fazla ürün

Kayıtlı hazır 900 binden fazla barkodlu ürün bilgisi ile ürün tanımlamak sadece birkaç saniye.

Ücretsiz Kullanım

Kayıt olan tüm kullanıcılarımız için ilk 1 ay tüm özellikler hiçbir kısıtlama olmadan ücretsiz.

Destek ve Güncelleme

Yardıma ihtiyacınız olduğunda bizimle her zaman telefon, e-posta ve WhatsApp destek kanallarımız ile iletişime geçebilir veya eğitim içeriklerimizi inceleyebilirsiniz.

Yardıma mı ihtiyacınız var? Bizimle iletişime geçin