Dokunmatik Ekranlı POS Sisteminin 4 Faydası

Dokunmatik ekranlı POS sistemleri gerçekten buna değer mi?

Son yıllarda, birçok endüstri lideri işletme ve kuruluş, dokunmatik ekran çözümlerine büyük yatırım yaptı. Bu donanım çözümleri söz konusu olduğunda heyecanlanacak çok şey var . Dokunmatik ekranın en büyük avantajı, daha hızlı bir iş akışı ve daha verimli bir sipariş girişi sağlamasıdır. Bu şekilde, işletmeler ve kuruluşlar iş operasyonlarını önemli ölçüde düzene sokabilir.

Ne yazık ki, çok sayıda farklı dokunmatik ekranlı POS sağlayıcısı arasında işletmeniz için hangi tercihi yapacağınıza karar vermeniz gerektiğini bilmek zor. Ek olarak, bu kadar hızlı teknolojik ilerlemeyle, donanım özellikleri ve faydaları söz konusu olduğunda gerçeği kurgudan ayırmak zor.

Dokunmatik Ekranlı POS Sisteminin 4 Büyük Faydası


Peki, dokunmatik ekranlar söz konusu olduğunda işletmemiz için neyi bilmemiz gerekiyor? Bu yazıda, dokunmatik ekranlı bir POS sisteminin bazı önemli avantajlarından bahsedeceğiz. Bu şekilde, işletmeniz için dokunmatik ekranın doğru olup olmadığına karar verebilirsiniz.

1. Ödemeler

Cari hesap takibinin iyileştirmenin en iyi yollarından biri, hızlı ödeme ve doğru ödeme takibi sunmaktır . POS sistemi ile ödeme işlemleri oldukça kolaydır. Müşterilerinizin ödemelerini hızlı ve güvenli bir şekilde kayıt edebilirsiniz. Ek olarak, nakit satın alma süreçleri kolaylaştırılır ve hızlandırılır.

Kullanıcılar, birden çok ekran ve / veya görünüm arasında manüel olarak tıklamak yerine, ödeme sürecinde hassas ve kolay bir şekilde gezinebilir, bu da müşterilere hızlı bir şekilde ödeme yapma ve işlemlerine devam etme yeteneği sağlar – bu kadar kolay!

2. Çalışan Yönetimi

İşletme sahipleri ve yöneticileri, bir POS kullanarak çalışanlarını kolayca takip edebilir. Bu durumda, hangi çalışanların çalıştığını, ne kadar süre çalıştıklarını ve daha fazlasını görebilir. Bu bilgilerle ekiplerinizi daha iyi yönetebilirsiniz.

Personel yönetimi söz konusu olduğunda , BenimPOS şunları sunar:

  • Personel Oluşturma: Personeller özelliği ile sınırsız personel oluşturarak personellerinize çeşitli yetkiler verebilir, personelleriniz sizin istemediğiniz hiçbir işlemi gerçekleştiremez.
  • Personel Raporu: Raporlar sayfasında personel seçimi yaparak personellerinizin yaptıkları satışları ve bu satışlardan elde ettiğiniz kazancı görüntüleyebilirsiniz.
  • Personel Hareketlerinizi Görüntüleyin: Şüpheli işlem raporu özelliği ile personellerinizin kasada okutup satış olarak kaydetmediği ürünleri görüntüleyerek personellerinizin sistem hareketlerini görüntüleyebilirsiniz.
Dokunmatik POS PC
Örnek bir POS bilgisayar

3. Güvenilirlik

Dokunmatik ekranlı bir POS çözümüne yatırım yaparak, işinize anında bir güvenilirlik artışı sağlıyorsunuz. Bu sayede müşterilere en son teknolojiyi kullandığınızı gösterirsiniz. Ek olarak, müşterilere, ödeme sürecini hızlandırmak için gereken donanım çözümlerine yatırım yapmaya istekli olduğunuzu gösterir.

4. Kullanım Kolaylığı

Son olarak, dokunmatik ekran çözümleri, başlamak için büyük bir zaman ve kaynak yatırımı gerektirmez. Ek olarak, çoğu durumda, uzun eğitim alıştırmaları gerekli değildir.

Öngörülemeyen sorunlar ortaya çıktığında, BenimPOS sizi ve ekibinizi doğru yöne yönlendirmek için geniş bir bilgi tabanı sunar . Yararlı nasıl yapılır videolarından sık sorulan sorulara kadar, bu bilgi tabanı çok sayıda harika bilgi içerir. Ayrıca Youtube BenimPOS sayfasından da eğitim videolarımıza ulaşabilirsiniz. Ek olarak, müşteri destek ekiplerimiz her zaman yardımcı olmaya hazırdır.

Şimdi BenimPOS'u 1 Ay Ücretsiz Deneyin
Bulut tabanlı satış ve stok takip yazılımı olan BenimPOS ile işletmenizi yönetin. 1 ay boyunca ücretsiz olarak tüm uygulamalarımızı deneyin.