Esnaflar için ücretsiz barkodlu satış programı

Ücretsiz barkodlu satış programı işlerini düzenli bir şekilde takip etmek isteyen fakat yeterli yatırım gücü olmayan işletmeler tarafından tercih edilmektedir. Teknolojinin hayatımızda ve iş hayatındaki önemi her geçen gün artığını biliyoruz. Günümüzde her geçen gün her şey değişmektedir. Teknoloji kullanılmayan ve değişimlere ayak uyduramayan işletmelerin sorunları da her geçen gün daha fazla artmaktadır.Yeniliklere ayak uydurmakta sorun yaşayan ve işlerini teknolojiyle buluşturmakta zorlanan bakkal, manav, kasap,kırtasiye,fırın ve diğer esnafların barkodlu satış programı kullanmaları zorunlu hale geldi. Günümüzde barkodlu satış program fiyatları maksimum düzeyde olduğu için esnafların ekonomik gücü yetersiz kalmaktadır. Bunun için ücretsiz barkodlu satış programı olan BenimPOS esnaflara kolaylık sağlayarak masaüstü programı ile esnaflara ömür boyu ücretsiz kullanım hakkı tanımaktadır.

Ücretsiz barkodlu satış programı nasıl indirilir?

BenimPOS tarafından oluşturulan barkodlu satış programı sayesinde bütün esnafın işleri daha düzenli,kontrollü,dikkatli bir şekilde ilerlemesi sağlanacaktır. Esnaf açısından kar -zarar, ürün, satış, alış faturaları, personeller, firmalar, ödemeler gibi analizler daha kolay şekilde yapılacaktır. Perakende satışlar için satışlar ekranında ürünlerini okutarak hızlı bir şekilde satışlarını kaydedebilecekler. Nakit, veresiye, pos ve parçalı olarak satışlarını yapabilecekler, büyük işletmeler gibi barkod okuyucu cihaz ile barkod okutup satış yapabilecekler. Hem stoklarını kolaylıkla takip edebilecekler hemde her müşteri geldiğinde tek tek hesap yapmak zorunda kalmayacaklar.Müşterinin cari hesap takibini anında yapabileceklerdir. Stok bilgilerini anında güncelleyeceklerdir.

Raporlar bölümünde bütün satışlarını,personellerini, satış karlarını vb. ekonomik bütün kriterleri kontrol edebilecekler. 950 binden fazla barkodlu girilmiş ürün sayesinde tek tıkla ürünlerini seçip satış yapabilecekler. Mağazanızda en çok satan veya barkodlu olmayan ürünleri hızlı ürün ekle alanına ekleyerek barkod okutmadan satış yapabilecekler. Kayıtlı olmayan ürünleri ise ürünler bölümünde çok kolay bir şekilde ekleyebilirler.Satış ekranında bütün işlemleri rahatlıkla halledebilirler.Satış sayfasında ürün birim satış fiyatını değiştirebilirsiniz.

Detaylı Raporlama

Raporlar bölümünde günlük rapor seçeneği ile gün içerisinde yaptığınız tüm satışları takip edebilir, gelir ve giderlerinizi göre gün sonu ciro ve karınızı görüntüleyebilirsiniz.

Tarihsel rapor seçeneği ile 2 tarih arasındaki tüm satış hareketlerinizi listeleyerek, çeşitli filtreleme seçenekleri ile kazancınızı, karınızı ve kar oranınızı görüntüleyebilirsiniz.

Ürünsel rapor ile 2 tarih arasındaki satışlarınızı ürün bazlı listeyebilirsiniz. Böylece gün gün veya toplu olarak hangi ürününüzden kaç adet satışmış, ne kadar kazanç ve kar elde edilmiş görüntüleyebilirsiniz.Grupsal rapor ürünleriniz için ürün grupları oluşturabilir ve grup bazlı raporlama yapabilirsiniz. Böylece 2 tarih arasında hangi ürün grubundan ne kazar kazandığınızı görüntüleyebilir ve ürün gruplarınızı takip edebilirsiniz.Ürün korelasyon raporu ile bir ürününüz ile birlikte en çok satan ve size en çok gelir getiren ürünlerinizi öğrenebilir ve böylece mağaza için raf / ürün düzeninizi belirleyebilirsiniz.

Bölgesel rapor ile bir ürünün bütün şehirlerdeki ortalama fiyatlarını takip edip,fiyatlarınızı ayarlayabilirsiniz.Stok hareket raporu ile mağazanıza giren ve çıkan tüm ürün hareketlerinizi veya seçtiğiniz bir ürün için gün gün görüntüleyebilirsiniz. Böylece stok hareketlerinizi detaylı olarak görüntüleyebilirsiniz.

Şüpheli işlem raporu ile kasada okutulan fakat satış olarak girilmeyen ürünlerinizi listeleyebilir böylece bu ürünlerin neden satış olarak kaydedilmediğini öğrenebilirsiniz.

ücretsiz barkodlu satış programı

Stok Yönetimi

Bulut tabanlı alt yapısı sayesinde her yerden stoklarınıza kolayca ulaşabilir, işletmenizin kontrolünü her zaman sağlayabilirsiniz. kritik stok sistemi ile mağazanızda belirli bir kotanın altına düşen ürünlerin hızlı bir şekilde tedarik etmenizi sağlayan bu program sayesinde ürünlerinizi tükenmeden takip edebilirsiniz. Maliyeti yüksek el terminallerine gerek kalmadan sahip olduğunuz akıllı telefon ile stoklarınız sayabilir,mağaza dışında işletmenizi kontrol altına alabilirsiniz.

Toplam maliyet göstergesi ile mağazanızdaki ürün miktarını ve tüm ürünlerinizin toplam maliyetlerini görüntüleyerek ürün fiyatlandırmalarınızı en doğru yöntemle yaparsanız. Alış faturası özelliği ile firmalarınızdan aldığınız faturaları sisteme ödeme tipleri ile işleyerek hem ürünlerinizin stok takibini hemde firmalarınıza olan borcunuzu görüntüleyebilirsiniz.Personel yönetimi sayesinde personellerinizin yaptıkları tüm satış, ödeme ve ürün okutma işlemlerinizi her yerden görüntüleyin.

Personel Takibi

Ücretsiz barkodlu satış programı BenimPOS ile dilediğiniz kadar personel tanımlayabilirsiniz. Üstelik bunu BenimPOS Mobil ile yapabilirsiniz. Diğer sistemler gibi personel başı ek kullanıcı maliyeti bulunmaz. Böylece yeni bir personel tanımlamak ek maliyet getirmez.Kısacası esnafın bütün ticaret hayatı doğru ve düzgün bir şekildeilerleyecektir.

Şimdi buraya tıklayarak BenimPOS’a kayıt olabilir ve ilk 1 ay ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Dilerseniz masaüstü uygulaması ile her zaman ücretsiz kullanmaya devam edebilirsiniz. Esnafları destekliyoruz ve her zaman esnafların yanında olmak için masaüstü uygulamamızı ücretsiz olarak sunacağız.Şimdi BenimPOS'u 1 Ay Ücretsiz Deneyin
Bulut tabanlı satış ve stok takip yazılımı olan BenimPOS ile işletmenizi yönetin. 1 ay boyunca ücretsiz olarak tüm uygulamalarımızı deneyin.