Hangi market barkod sistemi tercih edilmeli?

Market barkod sistemi marketlerin olmazsa olmazıdır. İster küçük ister büyük ölçekli market olun Market barkod sistemi kullanmıyorsanız marketinize tam anlamıyla hakim olamazsınız. Bu yüzden bugün Türkiyede binlerce market program kullanmaktadır. Bu yazıyı okuduğunuza göre sizinde aklınızda market barkod programı kurma fikri var demektir ki çok doğru bir düşüncedesinizdir. Günlük satışlarınızı, stoklarınızı, gelir-gider ve firma takibini yapmak işlerinizin belirli bir düzende olmasını sağlar.

Market barkod sistemini kimler kullanır?

Küçük marketlerin en büyük sorunlarından birisi veresiyedir. Mahalle bakkalı olmanın getirdiği kuşkusuz en büyük dezavantajda budur. İnsanların gönlünü kırmamak ve arada oluşan samimiyet dolayısı ile veresiye verilmektedir. Fakat sonradan veresiye takibi yapmak zor olmaktadır. Bundan dolayıda veresiye takip programı ihtiyacı doğmaktadır. Fakat buna ihtiyacınız yok. BenimPOS ile veresiyelerinizi takip edebilirsiniz. BenimPOS satışlarınızı müşterilerinize tanımlama ve ne zaman ne aldı nakit, pos veya açık hesap mı aldı gibi işlemleri takip etmenizi sağlıyor.

Büyük firmalar ise hangi personelin ne sattığını gün içerisinde neler satıldı stokta hangi ürünler kaldı gibi sorunlarla başa çıkmak için Market barkod sistemi kullanmakta. Aynı zamanda Bu arayışın içerisinde market programı indir gibi aramalar yaparak market ve bakkallarına uygun Market barkod sistemi aramakta ve aslında ihtiyaçlarını karşılamayan market programları ile karşılaşmaktalar. Bu onların gereksiz zaman harcamalarına sebep olmakta. BenimPOS ile böyle aramalar yapmanıza gerek kalmadan tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

market barkod sistemi
Barkod programı nasıl kullanılır?

BenimPOS’u şimdi denerek ihtiyacınız olan aramasını test edip isterseniz marketinizde kullanmaya başlayabilirsiniz. İhtiyacınız olduğu taktirde irtibat numaralarımızla veya e-posta adresimiz ile iletişime geçmekten çekinmeyin.

Şimdi BenimPOS'u 1 Ay Ücretsiz Deneyin
Bulut tabanlı satış ve stok takip yazılımı olan BenimPOS ile işletmenizi yönetin. 1 ay boyunca ücretsiz olarak tüm uygulamalarımızı deneyin.