Hepsi Bir Arada (All-in-one) POS Sisteminin 5 Özelliği

Hepsi bir arada pos sistemini işletmeniz için bulmakta zorlanıyor musunuz?

Gerçek şu ki, endüstri lideri işletmeler, hepsi bir arada bir POS sisteminin işletmeye ve müşterilere önemli ve anında değer sağlayabileceğini bilir . Hepsi bir arada POS sistemler dokunmatik ekran bir pc, barkod okuyucu, fiş yazıcı ve barkod yazıcıdan oluşan yapılardır. –

Öyleyse, işletmeniz için hepsi bir arada bir POS sistemi doğru mu?

Hepsi Bir Arada POS Sisteminin 5 Harika Özelliği

İşletmeniz için en doğru hepsi bir arada POS sistemini bulmak, dikkatli planlama ve değerlendirme gerektirir. Bu nedenle, çözümün donanım ve yazılım özelliklerini yakından analiz etmeniz gerekir. SaaS alt yapısı ile POS sağlayıcısı olarak sizlerin ihtiyaç duyduğunuz çözümleri üretmek için sürekli çalışıyoruz.

Hepsi bir arada bir POS sisteminin beş harika özelliği.

1. Bulut Tabanlı Özellikler ve Her Yerden Erişim

Mevcut durumda, Türkiye üzerinde faaliyet gösteren barkodlu satış programı neredeyse hepsi offline çözümler üretmektedir. Bu da işletme dışındayken işletmenizde gerçekleştirilen işlemlere ulaşma olanağınızı ortadan kaldırmaktadır. BenimPOS ise bulut tabanlıdır. Bu, kullanıcılara internet bağlantısı aracılığıyla herhangi bir cihazdan verilere ve ölçümlere erişme olanağı sağlar. Bulut tabanlı bir çözüm, patron ve yöneticiler için ek kolaylık sağlar. Ek olarak, bulut tabanlı yazılım, öngörülemeyen kesintiler sırasında bile verileri güvende tutar.

Hibrit çözümümüz, hem online hemde offline çalışan bir yöntem ile internet bağlantınız kesilme bile BenimPOS Masaüstü uygulaması ile işlemlerinize kesintisiz devam etmenizi sağlar. Bu şekilde, işletmenizin her durumda çalışma olanağını yakalamış olursunuz – bu kadar kolay.

2. Sorunsuz Stok Yönetimi

Perakendeciler için stok yönetimi, potansiyel bir POS çözümüne yatırım yaparken dikkate alınması gereken en önemli özelliklerden biridir. Hepsi bir arada sistem; sipariş, stok, fiyatlandırma, raporlama ve daha fazlası için “akıllı” envanter yönetimi yetenekleri sunmalıdır.

BenimPOS ile mevcut müşterileri korumak ve yeni işler kazanmak için satın alma modellerini kolayca takip edebilir ve detaylı raporlar oluşturabilirsiniz.

3. Detaylı Ödeme Takibi

Güçlü müşteri deneyimleri sunma söz konusu olduğunda, hepsi bir arada POS sistemlerinin ödeme takibini detaylı ve doğru yapması gerekmektedir. Böylece alacağınız ödemeleri veya yapacağınız ödemeleri doğru ve düzenli takip ederek kasa veya bankanızdaki paranı en optimum şekilde yönetebilirsiniz.

Yaptığınız satışları ödeme tiplerine göre kayıt ederek gün sonu veya tarihsel raporlamada yaptığınız satışları ödeme tiplerine göre rapolayıp toplam ciro ve karınızı görüntüleyebilirsiniz.

BenimPOS, hizmet sunduğu kullanıcılarına uzun vadeli sözleşmeler imzalatmaz. Böylece müşteriler diledikleri zaman ücretsiz sürüm ile uygulamalarımızı kullanmaya devam eder.

Hepsi Bir Arada (All-in-one) POS Sisteminin 5 Özelliği

4. Personel Yönetimi

Personeller özelliği ile sınırsız personel oluşturarak personellerinize çeşitli yetkiler verebilir, personelleriniz sizin istemediğiniz hiçbir işlemi gerçekleştiremez. Raporlar sayfasında personel seçimi yaparak personellerinizin yaptıkları satışları ve bu satışlardan elde ettiğiniz kazancı görüntüleyebilirsiniz. Şüpheli işlem raporu özelliği ile personellerinizin kasada okutup satış olarak kaydetmediği ürünleri görüntüleyerek personellerinizin sistem hareketlerini görüntüleyebilrsiniz.

5. Destek

Son olarak, hepsi bir arada sistemler, üstün müşteri desteği ile desteklenmelidir. BenimPOS, haftanın 6 günü canlı telefon desteği, WhatsApp desteği ve site üzerinden canlı sohbet desteği ile 3 ayrı kanalda destek vermektedir. Ayrıca destek taleplerinden hiçbir ücret alınmamaktadır.

Standart bakım desteğimizde aşağıdakileri alacaksınız:

  • Canlı telefon desteği,
  • Donanım uyumluluğu,
  • Online eğitim videoları,
  • Pazartesi – Cuma 09:00 – 18:00, Cumartesi 10:00 – 17:00 destek hizmeti

BenimPOS, Modern İşletmeler için Hibrit POS Çözümü Sunuyor

Büyüyen işletmeniz için hepsi bir arada bir POS çözümüne yatırım yapmaya hazır mısınız? Bugüne kadar 1.000’den fazla işletmeyi BenimPOS ile tanıştırdık. Satın alma kararınızı yönlendirmek için, size hangi POS yazılımının doğru olduğuna karar vermeniz için ihtiyacınız olan tüm bilgileri bizimle iletişime geçmeniz halinde sizlere sağlayabiliriz.

Şimdi BenimPOS'u 1 Ay Ücretsiz Deneyin
Bulut tabanlı satış ve stok takip yazılımı olan BenimPOS ile işletmenizi yönetin. 1 ay boyunca ücretsiz olarak tüm uygulamalarımızı deneyin.