iOS Barkodlu Satış Programı Nedir?

iOS barkodlu satış programı iPhone ve iPad cihazları üzerinde çalışan barkodlu satış programı uygulamasıdır? iOS teknolojinin gelişmesi ve dünyanın sürekli değişmesi ile birlikte ortaya çıkan ve bu teknolojik çağda popülerliğini sürdürmeye çalışan Apple firmasının iPhone ve iPad cihazlar için geliştirdiği bir yazılım ve mobil işletim sistemidir. iOS işletim sistemi Apple’ın mobil cihazlarından başka hiçbir cihaz sisteminde çalışmamaktadır. Apple ait bir işletim sistemi yazılımıdır.

iOS, Linux tabanlı bir işletim sistemidir. iOS barkodlu satış programı ile günümüzde teknolojinin gelişmesiyle lüks ve popülerliği üzerine takip edilmesi ile ortaya çıkan ve birbiriyle yarışan teknolojik yazılımlar içinde baş başa giden iOS uygulaması işletmelere de kolaylık sağlamaya başlamıştır. İşletmeler iOS yazılım ile rahatlıkla barkod okuyucu programlarını kullanabilmektedirler. Günümüzde sanayideki ve üretimdeki gelişmeler doğrultusunda ürün çeşitliliği oldukça artmıştır. Buda ürünlerin hem kontrol aşamasında hem de ürünlerin satışını ve stok sayımının yapılması aşamasında personel çalıştırma konusunda işletmeye hem maddi hem de manevi yük oluşturmaktadır.

Gidişat böyle olunca da işletme ya ekstra personel çalıştırmak zorunda kalacaktır ya da az iş gücü ile işlerinin yavaş ilerlemesini ve işletmenin verim kaybını göze almak zorunda kalacaktır. Gelişen teknoloji ile kendini her daim yenileyen BenimPOS iOS barkodlu satış programı uygulaması sayesinde iş yerlerinin rahatlıkla kullanabileceği yazılım programını ortaya çıkarmış ve işletmeler iOS barkod programını kullanarak daha az çalışan ile iş yükünü azaltacak, işletmenin maliyetlerini düşürecek,hatasız iş planı gerçekleştirecek ve kontrollerini en doğru şekilde sağlayacaktır.

iOS Barkodlu Satış Programı
iOS Barkodlu Satış Programı

Kimler iOS barkodlu satış programı kullanır?

Sürekli globalleşen dünyada teknolojinin hızına yetişmek için işletmeler bir barkod okuyucu yada el terminali almak zorunda kalmışlardır. Fakat el terminalleri işletmelerin bütçesini aştığı için işletme barkod okuyucuyu tercih etmiştir. BenimPOS barkod sisteminin akıllı telefonlarda ve iOS uygulama da kullanılmasını geliştirerek işletmelere büyük avantajlar sağladığı için işletmeler daha az maliyet ile mobil uygulamayı kullanmayı tercih etmiştir.Bunun sayesinde işletmeler işlerini daha kolay bir şekilde gerçekleştirmiştir. Barkod programı işletmeler de iş gücünü azaltmış ve bu sayede işletme daha az emekle daha verimli bir şekilde çalışma sergilemiştir.Bu da işletmenin karını maksimum noktaya çıkartmıştır.Daha kısa sürede daha fazla iş yapılmasını sağlamıştır.İşletme de yapılan işlemlerin doğru ve hatasız bir şekilde kaydedilmesini sağlamıştır.

Market, bakkal, benzin istasyonu, kırtasiye, kuruyemiş, tekel bayii, büfe, petshop, nalbur, züccaciye, şarküteri gibi çok çeşitli perakende ve toptan işletmeler kullanabilir.

Globalleşen dünyada ios yazılım sistemi içerisinde barkod programı kullanmanın işletme açısından faydaları

iOS barkodlu satış programı günümüzde işletmelere ve esnaflara kolaylık sağlamasının yanı sıra işletmenin sistemli ,programlı ve kontrollü bir şekilde ilerlemesini sağlamıştır.Sürekli değişen şartlar ile işletmeler de değişim göstermiştir.Artık yöneticiler işletme dışında da işletmeyle ilgili bütün kriterleri yönetmek istemişlerdir. BenimPOS mobil uygulama ile işletmelere bu fırsatı vermiştir.Mobil uygulama ile telefonlardan işletme dışında bütün işleri yapabilmeyi ve işletmenin takibini kontrollü bir şekilde yapmayı sağlamıştır.Yönetici mağaza dışında olsa bile mobil uygulama ile satış ve stok takibini yapabilir.

Kayıtlı hazır 960 binde fazla barkodlu ürün bilgisi ile ürün tanımlayabilir.Müşterilerinizin açık hesap ile yaptıkları alış verişleri takip edebilir, hangi tarihte hangi ürünü aldığına ve işletmeye en son ne zaman uğrayarak ödeme veya işlem yaptığını görebilirsiniz.Alış faturası özelliği ile faturalarınızı sisteme ödeme tipleri ile işleyerek hem ürünlerinizin stok takibini hemde firmalarınıza olan borcunuzu görüntüleyebilirsiniz. BenimPOS Eğitim içeriklerine ise buradan ulaşabilirsiniz. Personellerinizin yaptığı işlemlerin takibini kolay bir şekilde mağaza dışından da sağlayabilir.Raporlar sayesinde günlük net kazancınızı,net karınızı ve işletme karına ulaşabilirsiniz.Mağazanızdaki ve deponuzda ki stoklarınızın takibini yapıp,stok sayımları butonu ile geçmişte yaptığınız bütün sayımlara ulaşabilirsiniz. Kolay bir şekilde mağaza dışında olsanız bile müşterinize mobil ile satış yapabilirsiniz.

Yani yönetici işletmenin bütün ekonomik kriterlerinin takibini mağaza dışında olsa bile mobil ve ios yazılım barkod programı ile rahatlıkla sağlayacaktır.

Şimdi BenimPOS'u 1 Ay Ücretsiz Deneyin
Bulut tabanlı satış ve stok takip yazılımı olan BenimPOS ile işletmenizi yönetin. 1 ay boyunca ücretsiz olarak tüm uygulamalarımızı deneyin.