Kırtasiye Programı

Kırtasiye programı kırtasiyelerin satışlarını, stoklarını, müşteri - firma işlemlerini, giderlerini, raporlamalarını ve personellerini yönetmelerine yardımcı olan kırtasiye satış programı dır diyebiliriz. Tüm finansal işletmede olduğu gibi kırtasiyelarında çok ihtiyaç duyduğu ve her işlemlerini kontrol altına alarak yönetmesini gerçekleştirmektir. İşte tam bu noktada kırtasiye programı devreye girmektedir.

Bu ihtiyacı hisseden tüm kırtasiye sahipleri internette ilk olarak kırtasiye programı indir arama terimini yazmakta ve aramaktadır. Fakat karşılarına o kadar çok kırtasiye programı bilgisi çıkmaktadır ki onlarda neyi indirmeleri gerektiği konusunda kararsız kalmakta. Hal böyle olunca gereksiz bir çok kırtasiye programı indirilmekte ve bilgisayara bazen virüs bulaşmakta. Ki bu hiç kimsenin istemediği bir şeydir. Onlarca kırtasiye programı arasında kaybolmak ihtiyacı giderecek kırtasiye satış programını bulamamak.

Kırtasiye programları tüm bu sistemin adıdır. Kırtasiye barkod sistemi zaten 2 bölümden oluşur. İlki donanımdır. Donanım olarak barkod okuyucular, barkod yazıcılar, termal fiş yazıcılar, el terminalleri, barkod cihazları, dokunmatik ekran, notebook veya cep telefonları gibi. Yazılım kısmında ise Kırtasiye programı yer almaktadır. Bunlar kullanıcının taleplerini karşılamak zorundadır. Çünkü taleplerin karşılanmadığı yerde isteksizlik ve kullanışsızlık yatar. Firma isteksizse veya doymmuş ise müşterilerinin taleplerine cevap vermez. Fakat bu yanlıştır. Yada kırtasiye programı kullanışsız ise kırtasiye sahibi programı kullanmayı bir süre sonra bırakır. Sonrada internette barkodlu satis programi full ucretsiz araması yapar.

Şuanda Türkiye'de binlerce kırtasiye, kırtasiye ve büfe var. Acaba hiç büyük kırtasiyeler nasıl bu kadar büyüdü diye düşündünüz mü? Sizin o büyük kırtasiyelerden eksiğiniz ne olabilir? Onların yapabildiği sizin yapamadığınız şey ne? İstek mi, azim mi, başarı gücü mü, kendine güven mi tabii ki hayır. Bunların hepsi sizde de var değil mi. İşte eksik olan şey bunlar değil. Onların sizden farkı günlük gelirlerini, giderlerini, satışlarını, stoklarını, müşterilerini, firmalarını, alacak-vereceklerini ve kar-zarar çizgilerini sürekli takip etmeleri. Peki bunu nasıl yapıyorlar? Tabii ki her biri birer Kırtasiye programı kullanarak sağlıyorlar. İşte düzenli bir sistemde tüm bunları takip etmeleri onların büyümelerine sebep oluyor. Yoksa gün sonu ne yaptım kasadan kim ne aldı ne verdi diye düşünmek bilinmezlikte kaybolmaya sebep olur.

Şimdi aklınızdan geçenleri gerçekleştirmek, kırtasiyenizde bir düzen oturtmak ve takip etmek için Kırtasiye programı aramayı bırakın. BenimPOS ile tüm bu işlemlerinizi online olarak güvenle ve rahatlıkla yapın. Tüm verileriniz şifrelenerek yedeklensin. Bilgisayarınız bozulsa dahi sorun etmeyin tüm işlemleriniz sunucularımızda güvenle saklanıyor. Şimdi kayıt olup kırtasiye programı BenimPOS'u deneyebilirsiniz.

Şimdi BenimPOS'u 1 Ay Ücretsiz Deneyin
Bulut tabanlı satış ve stok takip yazılımı olan BenimPOS ile işletmenizi yönetin. 1 ay boyunca ücretsiz olarak tüm uygulamalarımızı deneyin.