Mağaza Barkod Sistemi

Mağaza barkod sistemi marketlerin olmazsa olmazıdır. İster küçük ister büyük ölçekli market olun Mağaza barkod sistemi kullanmıyorsanız iş yerinize tam anlamıyla hakim olamazsınız. Bu yüzden bugün Türkiye'de binlerce esnaf program kullanmaktadır. Bu yazıyı okuduğunuza göre sizinde aklınızda Mağaza barkod sistemi kurma fikri var demektir ki çok doğru bir düşüncedesinizdir. Günlük satışlarınızı, stoklarınızı, gelir-gider ve firma takibini yapmak işlerinizin belirli bir düzende olmasını sağlar.

Küçük ve orta ölçekli esnafın en büyük sorunlarından birisi veresiyedir. Mahalle esnafı olmanın getirdiği kuşkusuz en büyük dezavantajda budur. İnsanların gönlünü kırmamak ve arada oluşan samimiyet dolayısı ile veresiye verilmektedir. Fakat sonradan veresiye takibi yapmak zor olmaktadır. Bundan dolayıda veresiye takip programı ihtiyacı doğmaktadır. Fakat buna ihtiyacınız yok. BenimPOS ile veresiyelerinizi takip edebilirsiniz. Bir Mağaza barkod sistemi olan benim bakkal satışlarınızı müşterilerinize tanımlama ve ne zaman ne aldı nakit, pos veya açık hesap mı aldı gibi işlemleri takip etmenizi sağlıyor.

Büyük firmalar ise hangi personelin ne sattığını gün içerisinde neler satıldı stokta hangi ürünler kaldı gibi sorunlarla başa çıkmak için Mağaza barkod sistemi kullanmakta. Aynı zamanda Bu arayışın içerisinde barkod programı indir gibi aramalar yaparak market ve bakkallarına uygun Mağaza barkod sistemi aramakta ve aslında ihtiyaçlarını karşılamayan mağaza programları ile karşılaşmaktalar. Bu onların gereksiz zaman harcamalarına sebep olmakta. BenimPOS ile böyle aramalar yapmanıza gerek kalmadan tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

BenimPOS'u şimdi denerek ihtiyacınız olan mağaza barkod sistemi aramasını test edip isterseniz marketinizde kullanmaya başlayabilirsiniz. İhtiyacınız olduğu taktirde sitemiz üzerindeki iletişim araçları ile iletişime geçmekten çekinmeyin.

Şimdi BenimPOS'u 1 Ay Ücretsiz Deneyin
Bulut tabanlı satış ve stok takip yazılımı olan BenimPOS ile işletmenizi yönetin. 1 ay boyunca ücretsiz olarak tüm uygulamalarımızı deneyin.