Manav barkod sistemi ne işe yarar?

Manav barkod sistemi, manavların ürünlerinizn satış ve stoklarını takip etmelerini sağlayan yazılım sistemleridir. Ürünlerin yurt içi piyasada etkin ve sistemli bir şekilde sunulabilmesi ve yurt dışı pazarlama alanında ihraç edilebilmesi için, barkod her şeyden önce bir koşuldur. Barkod pazarlarda perakendecilere ve oradan da tüketicilere doğru akan arz talep sürecinde, bütün hedef kitlelere rantlar sağlar. Bununla birlikte barkod sahibi olmayan ürünler, ulusal ve uluslararası pazarlarda da artık dolaşamamaktadır. Ürünü tanımlayan bütün bilgiler için hızlı erişim sağlayan barkod, manav sektöründe kolaylık sağlamaktır.

Manav sektörü için en iyi yazılım sistemi hangisidir?

Manav sektöründe yazılım programını neyi göz önüne alarak seçmeliyiz?Manav sektörü daha çok terazilerle iş yaptığı için teknolojinin hızına ayak uyduran ,sürekli kendisini geliştiren ve yenileyen sektöre rant kazandıran bir program seçmelidir. BenimPOS ister  barkodlu İster barkodsuz piyasada yaygın olarak kullanılan tüm terazilerle uyumlu  alt yapısı sayesinde Manav sektöründeki kullanıcılara etkinlik ve hız kazandırır. Program ara yüzüne tüm ürünlerinizi resimli bir şekilde ekleyebilirsiniz. Ürünlerinizi kategorizasyon sayesinde kolayca bulup satış yapabilirsiniz. Stok takibi, kasa takibi gibi temel fonksiyonları hızlı bir şekilde yerine getirebileceğiniz için müşterilerinize daha fazla zaman ayıracaksınız.

Manav sektörü yazılım programından maksimum faydayı nasıl elde eder?

Manav sektörü devamlılığı olan ve aktif bir şekilde ilerleyen bir sektör olduğu için her zaman kendisine rant sağlamak zorundadır. Peki bunu nasıl yapmalıdır? İşte ana sorumuz budur. Manav sektörü sürekli terazilerle iş yaptığı için Online terazi uyumu sayesinde anlık ağırlık bilgisini ekrana aktaracaksınız. Ayrıca terazi etiketi masrafından da kurtulacaksanız. Böylelikle maksimum düzeyde fayda sağlayacaksınız.

BenimPOS yazılım sistemi ile İşyerinizde birden fazla satış kasası kurabilir, ofis bilgisayarınız ile muhasebe işlemlerini aynı anda yerine getirebilirsiniz. Hatta birden fazla şubeniz varsa bile hepsini aynı merkezden yönetebilirsiniz. Ürünlerinize farklı fiyat belirleyebilir ve sıcak satış esnasında farklı fiyatlardan hangisi ile satacağınıza karar verebilirsiniz. Manav barkod sistemi olarak BenimPOS ile satış sırasında müşterilerinizi memnun etmek adına sizin belirlediğiniz oranda veya tutarda indirim yapabilirsiniz. Personel kartı ile personelinize görev tanımı yaptığınız için Personeliniz sizin belirlediğiniz oranın dışında bir indirim yapamaz. İşyerinize gitmeden raporlarınıza erişebileceğiniz isteğe bağlı yönetici modülüne sahip olabilirsiniz. Satışların dışındaki gelir ve giderlerinizi de sisteme kaydedip kar zarar takibinizi yapabileceksiniz. Detaylı raporlama modülü ile hangi ürünün ne kadar satıldığını, ortalama hangi fiyattan satıldığını, alış fiyatlarını rahatlıkla görebileceksiniz.

Manav barkod sistemi indir
Ücretsiz Manav Barkod Sistemi

Manav sektörü için raporlamanın önemi nedir?

Raporlar işletmenin yıl, ay ve gün bazında bütün satışlarını, alışlarını, karını takibini sağlayacağı ana mekanizmadır. Raporlar ve cari takip sistemi sayesinde manav sektörü elde ettikleri kara göre bir sonraki satın alma ve satış süreçlerini doğru şekilde planlayabilir. BenimPOS işletmelere 7 farklı raporlama yöntemi sunarak mağazanıza dair tüm hareketleri detaylı bir şekilde raporlayabilirsiniz.

Manav barkod sistemi ile stok takibinin faydası nedir?

Manav sektörü için stok takibi tüm mağazalarda olduğu gibi ürün miktarlarını stok olarak girmeniz ile gerçekleştirilir. Ürün kartı oluştururken stok miktarınızı ve kritik stoklarınızı belirleyebilirsiniz. Alış faturalarınızı işlediğinizde alış faturanızdaki ürün miktarını belirlediğinizde otomatik olarak stoklarınıza eklenecektir. Haftalık, aylık ,günlük stok sayımları yapabilirsiniz.

Manav sektörünün yazılım programı tercihi

BenimPOS’ un amacı sizlere ticaret hayatında kolaylık sağlamaktır. Bunun yanında pratik, hızlı aktif ve sistemli bir şekilde ürünlerinizin, satışlarınızın, stoklarınızın takibini sağlayabilirsiniz. İşletmenin kar zarar ve kar marjını en iyi şekilde yönetebilirsiniz. Alış faturalarınızın takibini personel yönetimini , müşteri detaylarını en kolay yöntemle takip edebilirsiniz. Kısaca BenimPOS’ un amacı ticaret hayatını kolaylaştırmak ve sistemli bir şekilde iş akış sürecinizin ilerlemesini sağlamaktır.

Şimdi BenimPOS'u 1 Ay Ücretsiz Deneyin
Bulut tabanlı satış ve stok takip yazılımı olan BenimPOS ile işletmenizi yönetin. 1 ay boyunca ücretsiz olarak tüm uygulamalarımızı deneyin.