Eğer bir marketiniz var ise aradığınız en sık cümle market programı demodır. Barkodlu satış programı arayan tüm market sahipleri bu cümleyi internette defalarca aratır fakat istediklerini bir türlü bulamazlar. Aslında ihtiyaçları olan şey satışlarını yapıp stoklarını takip edebilecekleri bir market programıdır.

Market programı arayan marketler bir türlü ihtiyaçlarına cevap veren market programları bulamamakta ve bu yüzden marketlerinin yönetiminde zorlanmakta. Günlük kar-zarar takibi, stok takibi, günlük-tarihsel-ürün bazlı raporlama, müşteri-firma takibi ve hızlı satış sistemi gibi özellikleri olan programa ihtiyaç duymaktadırlar. Dolayısıyla market programı demo araması yaparak bu ihtiyaçlarını giderecek market programları aramaktadırlar.

market programı demo
Market programı demo ekran görüntüsü

Market programı demo kullanmak ne derecek faydalı?

Demo uygulamalar genellikle ihtiyaçlarınızı karşılamayacak düzeyde basit veya bir süre sonra sınırlama getirilerek oluşturulmuş yazılımlardır. Haliyle bu yazılımlar işlerinizi kolaylaştırmaktan çok zorlaştıracaktır.

BenimPOS Masaüstü ile satış, stok, cari ve personel gibi süreçlerde hiçbir kısıtlama olmadan tüm işlemlerinizi her zaman gerçekleştirebilirsiniz.

BenimPOS ise bir marketin ihtiyacı olan tüm market programı özelliklerini taşımakta ve sizi market programı aramasını daha fazla yapmaktan kurtarmaktadır. BenimPOS internetli ve internetsiz çalışan bir sistemdir. Bu sayede marketinizde olmasanız bile marketinizi görüntüleyebilir, takip edebilir ve yönetebilirsiniz. Hızlı satış programı ihtiyacınızı da hızlı ve pratik satış sayfası ile karşılamaktadır.

Yukarıda satış sayfasına ait görüntüyü görmektesiniz. Bu sayfadan satışlarınızı hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bilgisayarınıza hiç bir market programı demo ihtiyacı duymadan BenimPOS ile sadece internet tarayıcınızı kullanarak barkodlu ürün satışı gerçekleştirebilirsiniz. Gün içerisinde en çok sattığınız ürünleri ekmek, tane yumurta gibi veya barkodunu okutmakta zorlandığını 5/10/19 LT su gibi ürünleri hızlı ürün ekle kısmına ekleyerek barkodlu ürün satış programı işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ücretsiz market programı ihtiyacınız varsa BenimPOS’u deneyebilir dilerseniz yıllık veya ömür boyu lisans alabilirsiniz. WhatsApp destek hattımızdan veya e-posta adreslerimizden iletişime geçerek de bilgi alabilirsiniz. Barkodlu market satış programı ve market programı demo talepleriniz için BenimPOS denemeden geçmeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbete Başla
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?