Ürünlerinizi Marketyo'da Listeleyin ve Bölgenizden Online Sipariş Alın

Marketyo entegrasyonu ile fiziki mağazanızdaki ürünlerinizi ve stoklarınızı Marketyo uygulamasına aktarabilir ve ürünlerinizi listeleyebilirsiniz. Marketyo'dan aldığınız siparişler ise anlık olarak BenimPOS'a düşer ve mağaza stoklarınız güncellenir. Siparişlerinizi ise tek tıkla e-faturaya dönüştürebilirsiniz.

Ürünlerinizi Marketyo'da satışa açın

Hesabınızdan Marketyo'da listelemek ve satmak istediğiniz ürünleri satışa açın.

Sipariş alın

Marketyo üzerinden müşterileriniz sipariş oluşturur ve bu siparişler otomatik olarak BenimPOS'a aktarılır.

Stoklarınız anlık güncellensin

Siparişleriniz BenimPOS'a anlık olarak aktarılır. Bir sipariş sonrasında fiziki mağaza stoklarınız güncellenir. Böylece her zaman güncel stoklarınız ile işlem yapabilirsiniz.

Satışlarınızı tek tıkla E-Faturaya dönüştürün

Marketyo'dan gelen siparişlerinizi tek tıkla fatura haline getirerek teslimata çıkabilirsiniz. E-Fatura irsaliye yerine de geçtiği için ürünlerinizi müşterinize ürün teslimatı yaparken irsaliye fatura olarak da kullanabilirsiniz.

Hepsi bu kadar!

Sadece 4 adımda tüm fiziki ve online kanalınızı yönetebilirsiniz.

Marketyo'da hangi ürünleri satabilirim?

Şu an için Marketyo uygulamasında market ürünleri satılmaktadır. Fakat aktar, doğal ürünler ve gıda ürünlerinizi de satabilirsiniz.

Marketyo'da nasıl satış yapabilirim?

Marketyo’da satış yapabilmek için öncelikle www.marketyo.com sitesinden iletişime geçmeniz ve uygulamada mağaza olarak yer almanız gerekmektedir.

Marketyo entegrasyonunu nasıl açarım?

Marketyo’da yer aldıktan sonra bizlerle iletişime geçerek entegrasyon sürecinizi aktif edebiliriz. Böylece ürünleriniz Marketyo uygulamasında listelenmeye başlar.

Online satışa açacağım ürünleri nasıl belirlerim?

Bir ürün kartına girdikten sonra Marketyo ile satışa aç diyerek satışa açabilirsiniz. Benzer şekilde ürünler sayfasında her ürün kartının sağındaki “Marketyo” düğmesine tıklayarak online satışa açıp – kapatabilirsiniz.

Sipariş geldiğinde nasıl haberim olur?

Bir sipariş geldiğinde Marketyo uygulaması sizleri bilgilendirir. Toplama sonrasında bu sipariş BenimPOS’a da düşer. BenimPOS üzerinden de siparişlerinizi takip edebilirsiniz.

Siparişimi e-faturaya dönüştürebilir miyim?

Evet, Marketyo uygulamasından gelen siparişlerinizi e-faturaya dönüştürerek müşterinizle paylaşabilirsiniz.