Mayıs 2020 Güncelleme Notları

Değerli kullanıcılarımız, Mayıs 2020 ayında sizler için yeni bazı özellikler geliştirerek, bazı özelliklerimiz de ise iyileştirmeler ve hata düzeltmeleri yaptık. Geliştirdiğimiz bu özellik, yenilik ve iyileştirmeleri sizlerle paylaşmak istedik. Sırasıyla uygulamalarımızda neler yaptığımızı aşağıdaki listeden bulabilirsiniz.

BenimPOS Web

 • Şubeler arası toplu ürün transferi özelliği eklendi. Artık ürün ekle / güncelle sayfasından ürün kartına girdikten sonra “Transfer Et” seçeneği ile yalnızca o ürünü değil ürün listenizden seçtiğiniz ürünleri seçtiğiniz şubeye transfer edebilirsiniz.
 • Stok hareket raporunda artık transfer edilen işlemler için “Transfer” etiketi ve ürünün transfer edildiği veya geldiği şube / mağaza bilgisi yer almaktadır.
 • Ödeme alındı çıktısı verme özelliği eklendi. Bir müşteriniz ödeme yaptıktan sonra müşteri detayından ödeme tutarının en sağındaki yazdır ibaresine tıklayarak yaptığı ödemeye dair çıktıyı yazdırabilirsiniz.
 • Personel ekranında personel değiştirme özelliği eklendi. Bir personeliniz sisteme giriş yaptıktan sonra farklı bir personeliniz üst menüden “Personel Değiştir” seçeneğine tıklayarak kendi parolası ile hesabına hızlıca giriş yapabilir.
 • Ürünleri stok miktarlarına göre artan veya azalan olarak listeleme seçeneği eklendi. Artık ürünler sayfasında sıralama ölçütü olarak ürünleri stok miktarına göre artan veya azalan şekilde sıralayabilirsiniz.
 • Etiket üret sayfası güncellendi. Yeni etiket şablonları eklendi ve etikette ürün adı maksimum karakter ve tam metin şeklinde iki farklı formatta çıktı alma seçenekleri eklendi.

BenimPOS Mobil

 • Alış faturası oluşturma, görüntüleme ve silme özellikleri eklendi. Böylece artık BenimPOS Mobil uygulaması ile de alış faturalarınızı girebilir, görüntüleyebilir ve faturayı veya faturadan bir ürünü silebilirsiniz.
 • Ürün grubu oluşturma, düzenleme ve silme özellikleri eklendi. Artık mobil uygulama ile de ürün grubu oluşturabilir, düzenleyebilir veya silebilirsiniz.
 • Ürünsel rapor özelliği eklendi. Ürünlerinizi 2 tarih aralığına göre raporlayarak kazancınızı görüntüleyebilirsiniz.
 • Ödeme alındı çıktısı verme özelliği eklendi. Bir müşteriniz ödeme yaptıktan sonra müşteri detayından ödeme tutarının en sağındaki yazdır ibaresine tıklayarak yaptığı ödemeye dair çıktıyı yazdırabilirsiniz.
 • Grupsal rapor özelliği eklendi. Artık ürün gruplarınıza göre raporlama yapabilir ve hangi ürün grubunuzdan ne kadar kazanç elde ettiğinizi görebilirsiniz.
BenimPOS Mobil İndir Mayıs 2020
BenimPOS Mobil İndir

Mayıs 2020 Özeti

Mayıs 2020 boyunca sizlerden gelen talepleri gerçekleştirmek ve gördüğümüz eksiklikleri tamamlamak için verdiğiniz motivasyon ile çalışmaya devam ettik. Tüm istek ve önerilerinizi bize iletişim kanallarımız üzerinden iletebilirsiniz.

Şimdi BenimPOS'u 1 Ay Ücretsiz Deneyin
Bulut tabanlı satış ve stok takip yazılımı olan BenimPOS ile işletmenizi yönetin. 1 ay boyunca ücretsiz olarak tüm uygulamalarımızı deneyin.