Nalburlar için barkod programı

Nalburlar için barkod programı nalburların işletmelerindeki satış ve stok süreçlerini takip etmelerini sağlayacak programlardır. Nalbur en açık tabiriyle çivi, kilit, menteşe, boya, inşaat malzemeleri, tamir ekipmanları vb. satan kişilere denilmektedir. Nalburlar işlerini kolay yürütebilmek için ve sistemli bir şekilde ilerlemek için kapsamlı bir barkod programına ihtiyaçları vardır.İşletmelerin kar marjını yükseltmek ve yaptıkları işten rant elde edebilmeleri için iyi bir barkod programı kullanmaları zorunlu hale gelmiştir. Nalburlar için barkod programı ekonomik kriterlere tam olarak hakim olmasını sağlayan ve işletmelere zaman tasarrufu sağlayacak bir barkod sistemidir.

Nalburlar için barkod programı işletmelerin aldığı ürünlerin ve sattığı ürünlerin stok işlemlerine dahil edilmesi, giren ve çıkan ürünlerin fiyatlandırılması, etiketlenmesi, satışların barkod okutularak hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesi, alış faturalarının hızlı bir şekilde oluşturulması, kontrollü bir şekilde firma takibinin sağlanması, yedi çeşit raporlama sistemi ile tarih aralıkları seçerek o aralıklardaki kar-zarar, kasa tutarını, net karını, net kazancını çok rahat bir şekilde takibini sağlayabilirler. Stoklarını eksiksiz bir şekilde kontrol edebilirler.

Nalburlar için barkod programı
Nalburlar için barkod programı

Nalburlar için barkod programında olmazsa olmaz 4 özellik

Satış işlemleri

Satış programı nakit, veresiye, parçalı ve pos satış olarak dört şekilde satışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Mağazanızda en çok satan ürünleri hızlı ürün ekle ekranına kaydederek, barkod okutmadan hızlı bir şekilde satışı gerçekleştirebilirsiniz. Satış işlemleri ile eş zamanlı olarak cihaz kısıtlaması olmadan satışınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Stok süreçleri

Stok programı firmaların alınan mallarının, satılan mallarının çok iyi bir şekilde takip edilmesi, saklanması gereken bölümüdür. BenimPOS’un bulut tabanlı alt yapısı sayesinde her yerden stoklarınıza ulaşabilir, işletmenizin kontrolünü her zaman sağlayabilirsiniz. Kritik stok özelliği sayesinde belirli bir kotanın altına düşen ürünlerinizin tedarik edilmesini sağlayan bu özellik sayesinde ürünleriniz tükenmeden farkedersiniz. BenimPOS Mobil özelliği sayesinde nerede olursanız olun anlık stok takibi yapabilirsiniz.Stok yönetimi sayesinde stoklarınızı her zaman kontrollü bir şekilde takibini sağlayabilirsiniz.

Detaylı raporlama

Raporlama, bir işletmenin çıkış noktasıdır. Günlük, haftalık aylık olarak işletme, raporlar bölümünde karını, zararını, kazancını, personellerini alış faturalarını, ürün fiyatları gibi kriterleri takibini yapmak ister. BenimPOS yedi adet raporlama seçeneği vardır.

Günlük rapor

Günlük rapor seçeneği ile gün içerisinde yaptığınız tüm satışları takip edebilir, gelir ve giderlerinize göre gün sonu ciro ve kârınızı görüntüleyebilirsiniz.

Tarihsel rapor

Tarihsel rapor seçeneği ile iki, tarih arasındaki tüm satış hareketlerinizi listeleyerek, çeşitli filtreleme seçenekleri ile kazancınızı, ve kar oranınızı görüntüleyebilirsiniz.

Ürünsel rapor

Ürünsel rapor ile iki tarih arasındaki satışlarınızı ürün bazlı olarak görüntüleyebilirsiniz. Böylece gün bazında veya toplu olarak hangi ürününüzden kaç adet satışmış, ne kadar kazanç elde edildiğini görüntüleyebilirsiniz.

Grupsal rapor

Ürünleriniz için ürün grupları oluşturabilir ve grup bazlı raporlama yapabilirsiniz. Böylece iki tarih arasında hangi ürün grubundan ne kadar kazandığınızı görüntüleyebilir ve ürün gruplarınızı takip edebilirsiniz..

Ürün korelasyon raporu

Ürün korelasyon raporu ile bir ürününüz ile birlikte en çok satan ve size en çok gelir getiren ürünlerinizi öğrenebilirsiniz

Stok hareket raporu

Stok hareket raporu ile mağazanıza giren ve çıkan tüm ürün hareketlerinizi veya seçtiğiniz bir ürün için gün bazındaki satışını görüntüleyebilirsiniz. Böylece stok hareketlerinizi detaylı olarak ulaşabilirsiniz.

Şüpheli işlem raporu

Şüpheli işlem raporu ile kasada okutulan fakat satış olarak girilmeyen ürünlerinizi listeleyebilir, neden satış olarak kaydedilmediğini öğrenebilirsiniz.

Cari takibi

Her işletme için alacak ve borç takibi yani cari hesap takibinin yapılması hayati önem taşımaktadır. BenimPOS programında müşterinin cari kartında borç ve alacaklarını detaylı bir biçimde görüntüleyebilir, müşteri ile ilgili bütün bilgilere ve müşteri ile olan mutabakatlara hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.Hiç bir hata yanlışlık olmadan müşterinin cari takibini kontrollü bir şekilde sağlayabilirsiniz.

Kısacası işletmelerinizin büyümeye hazır hale getirmek, hem daha doğru hemde verimli şekilde çalışmak,rant sağlamak, karı maksimize etmek için barkod programı işletmenin olmazsa olmazlarındandır. Barkodlu satış ve stok takibi ile mağazanızda veya uzaktan tüm süreçleri takip ederek kolayca işlem sağlayabilirsiniz.

Şimdi buraya tıklayarak BenimPOS’a kayıt olabilir ve ilk 1 ay ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Dilerseniz masaüstü uygulaması ile her zaman ücretsiz kullanmaya devam edebilirsiniz.

Şimdi BenimPOS'u 1 Ay Ücretsiz Deneyin
Bulut tabanlı satış ve stok takip yazılımı olan BenimPOS ile işletmenizi yönetin. 1 ay boyunca ücretsiz olarak tüm uygulamalarımızı deneyin.