Satış Esnasında Ürünlerinize Not Ekleyin

  • 22/11/2023

BenimPOS ile oluşturduğunuz her ürünün bir isme sahiptir. Ürünlerinizi barkod numarası, ürün adı, fiyat ve kdv vs. gibi çeşitli bilgiler ile tanımlayabilirsiniz. Fakat özellikle muhtelif ürünler gibi ürün kartı olmayan ve satış esnasında fişe eklemek istediğiniz ürün kalemlerinde ürün takibi daha zor olabilmekte. Çünkü bir fişte birden fazla muhtelif ürün satırı olduğunda hangi satır ne için eklenmişti bunu hatırlamak zor olabiliyor. Yeni geliştirmemiz ile artık satış esnasında ürünlerinize not ekleyebilirsiniz. Bunu web, mobil ve masaüstü uygulamaların tamamında gerçekleştirebilirsiniz. 

Web - Satış Esnasında Ürünlerinize Not Ekleyin


Satış esnasında fişe ürün ekledikten sonra web uygulama için ürün isminin yanındaki "Düzenle" ikonuna tıklayarak ürün için notunuzu açılan "Ürün hakkında notlar" alanına girebilir ardından "Enter" a basarak veya yandaki kaydet ikonuna tıklayarak kaydedebilirsiniz. Mobil uygulama için ise fişteki ürüne  tıkladıktan sonra açılan pencerede ürün hakkında notlarınızı girebilirsiniz. Masaüstü uygulama için ise bir ürünü fişe ekledikten sonra sağ tıklayıp "Ürün notu ekle" diyerek ürün için not girebilirsiniz.


Web - Satış Esnasında Ürünlerinize Not Ekleyin


Böylece artık bir ürüne özel girmek istediğiniz bilgileri satış fişinin notlar kısmına değil doğrudan ürüne girebilir ve tüm uygulamalarda satış detayına girdikten sonra bu nota kolaylıkla erişebilir ve görüntüleyebilirsiniz.


Masaüstü uygulama da ise fişteki bir ürüne sağ tıkladıktan sonra aşağıdaki gibi ürün notu ekleyebilirsiniz. 

Web - Satış Esnasında Ürünlerinize Not Ekleyin


Şimdi BenimPOS'u 1 Ay Ücretsiz Deneyin
Bulut tabanlı satış ve stok takip yazılımı olan BenimPOS ile işletmenizi yönetin. 1 ay boyunca ücretsiz olarak tüm uygulamalarımızı deneyin.