Şüpheli İşlemleri Takip Etmek Artık Çok Kolay!

  • 17/11/2023

Değerli kullanıcılarımız, sizlerden gelen talepler doğrultusunda uygulamalarımızı geliştirmekteyiz. Bu geliştirmemizde personel takibini kolaylaştıracak ve işletmeniz üzerindeki hakimiyetinizi arttıracak özellikler ekledik.  


Personellerinizin Şüpheli İşlemlerini Anlık Takip Edin

Artık personellerinizin yaptığı işlemleri personel hareketleri sayfasından takip edebilirsiniz. Personelizin uygulamaya giriş yaptığı zamanı, fişten iptal ettiği ürünü, bir fişi tamamen iptal etme durumunu veya fişte ürünler varken uygulamayı terketmesi gibi önemli anları anlık olarak takip edin. 

Web - Şüpheli İşlemleri Takip Etmek Artık Çok Kolay!


Daha önce bir personelin şüpheli işlemini takip etmek için Raporlar -> Şüpheli İşlem Raporu sayfasından okutulan - satılan ürün sayısı kıyası yaparak okutulup satılmayan ürünleri tespit etmeniz gerekiyordu. Fakat bu raporda personel, saat ve uygulama bilgisi yer almamaktadır. Yer aldığı versiyonda ise yine bu olayı anlık takip etme şansı bulunmamaktaydı. İşletme sahibinin ara ara rapor alması ve manuel bir takip yapması gerekiyordu.


Artık bir personelizin satış ekranında tüm ürünleri iptal eder veya fişte ürünler varken satış ekranını terkederse akıllı telefonunuza anlık olarak bildirim geliyor. BenimPOS Pro mobil uygulamanızın son sürüme güncelleyerek bildirimlere izin vermeyi unutmayın. Gelen bildirim ile anlık olarak personelizi takip edebilirsiniz. Web veya mobil uygulamada "Personeller" sayfasına gittikten sonra "Personel Hareketleri" düğmesi ile personellerinizin tüm bu hareketlerine erişebilirsiniz. O an fişten iptal ettiği ürün veya ürünlerin tamamını barkod, ürün adı, fişteki adet ve birim fiyat gibi detaylarla görüntüleyebilirsiniz. 

Web - Şüpheli İşlemleri Takip Etmek Artık Çok Kolay!

Bu özellik ile olası hataların önüne geçebileceksiniz. Ayrıca personelleriniz yeni bir cari kart oluşturur,  müşteri ödemesi siler, ürün siler, ürün stoku eksiltir veya firmaya ait bir ödeyi iptal ederse yine bildirim alarak tüm bu durumlardan haberler olabilirsiniz.Şimdi BenimPOS'u 1 Ay Ücretsiz Deneyin
Bulut tabanlı satış ve stok takip yazılımı olan BenimPOS ile işletmenizi yönetin. 1 ay boyunca ücretsiz olarak tüm uygulamalarımızı deneyin.