Ücretsiz Ahilik Temelli E-Ticaret Eğitimi

  • 24/06/2024

Değerli kullanıcılarımız, 


Üniversite sanayi iş birliği kapsamında yapmış olduğumuz yeni bir proje kapsamında Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri topluluğu tarafından gerçekleştirilen "Ahilik Temelli E-Ticaret Eğitimi 2024" projesi kapsamında Türkiye genelinde 200 esnafa 3.5 ay boyunca sektör profesyonelleri tarafından ücretsiz e-ticaret eğitimi verilecektir. Eğitim online gerçekleşecektir. Eğitim sonunda ise Kırşehir Ahi Evran Üniversitesinde düzenlenecek ve 2 gün sürecek Yönetim Bilişim Zirvesine katılma şansı bulabilirsiniz.  BenimPOS ve Fiyatbu olarak gerçekleşecek bu zirvede ise Gold Sponsor olarak yer alacağız. 

Ücretsiz eğitim için başvuru formu : https://bit.ly/45m4BTz

BenimPOS olarak geliştirdiğimiz fiyat karşılaştırma uygulaması fiyatbu ile 2024 yılı içerisinde artık sipariş almaya başlayarak çevrenizdeki potansiyle müşterilere kolayca ulaşabileceksiniz. Eğitim sayesinde fiyatbu ve diğer platformlarda yapacağız satışları en iyi şekilde nasıl yönetebilir, müşteri kazanabilir, e-ticarette satışlarını nasıl arttırarak güçlü bir marka olarak devam edebileceğinizi öğrenebilirsiniz. Başvurularınızı aşağıdaki bağlantı üzerinden yapabilirsiniz. Detaylı bilgi almak isterseniz Yönetim Bilişim Sistemleri topluluğuna görseldeki iletişim bilgileri üzerinden ulaşabilirsiniz. 


Ücretsiz eğitim için başvuru formu : https://bit.ly/45m4BTz


Blog - Ücretsiz Ahilik Temelli E-Ticaret Eğitimi


Şimdi BenimPOS'u 1 Ay Ücretsiz Deneyin
Bulut tabanlı satış ve stok takip yazılımı olan BenimPOS ile işletmenizi yönetin. 1 ay boyunca ücretsiz olarak tüm uygulamalarımızı deneyin.