Ücretsiz Cari Hesap Programı

Cari Hesap Programı , cari hesap hareketlerini kontrol etmenizi sağlayan programlardır. Cari hesap, işletmenizi ziyaret eden ve alışveriş yapan müşterilerinizi ifade etmektedir. Cari hesap programı ile müşterilerinizin alışverişlerini, ödemelerini ve borçlarını takip edebilirsiniz. Cari hesap programları ile ödeme alabilir ve müşterilerinizin alacaklarını izleyebilirsiniz. Özellikle KOBİ (Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler) için belkide en önemli şey cari hesap hareketleri doğru bir şekilde takip etmektedir. Çünkü yıllardır süregelen borç yazdırma ve veresiye ile alışveriş yapma kültürü devam etmektedir. Özellikle küçük ve orta ölçekli işletmeler için bu durum fazlasıyla olmaktadır.

Ücretsiz Cari Hesap Programı

Büyük işletmelerde veresiye -- açık hesap satış olmadığı için cebinde yeterli parası olmayan müşteriler küçük ve orta ölçekli işletmeleri ziyaret ederek alışverişlerini buradan yapmakta ve borç yazdırmaktadır. Eskiden bu borçlar bakkal defteri ne  yazılır ve buradan takip edilirdi. Eğer bu defter kaybolur veya çalınırsa işletmenin tüm alacakları da kaybolurdu. Gelişen teknoloji ile artık tüm bu süreçler bilgisayar ortamında takip edilmekte. Kimi işletmeler bunu excel gibi uygulamalar ile yaparken kimisi ise cari hesap programları ile gerçekleştirmektedir. 

Günümüzde ücretli ve ücretsiz birçok cari hesap programı bulunmaktadır. İşletmeler müşterilerinin alışverişlerini, borçlarını, ödemelerini ve alacaklarını bu programlara girerek cari hesap takibini bu programlar aracılığıyla yapmaktadır. Ücretsiz cari hesap programı araması yaptığınızda karşınıza birçok farklı program çıkacaktır. Fakat tüm bu programlar arasında en doğru programı nasıl bulacaksınız?

Gelin size BenimPOS'un tüm bunlardan farkından bahsedelim. BenimPOS hem internet üzerinden hemde internetsiz olarak çalışabilen bir ücretsiz cari hesap programıdır. Kayıt olduktan sonra ilk 1 ay boyunca hiçbir ücret ödemeden kullanabilirsiniz. Dilerseniz masaüstü uygulaması ile 1 ay sonunda da kullanmaya devam edebilirsiniz. BenimPOS ile müşterilerinizin geçmişte yaptığı tüm alışverişleri görüntüleyebilir, Nakit - Kredi Kartı ödemesi alabilir, müşterinize alacak ekleyebilirsiniz. Müşterilerinizin hesap özetlerini ise telefonlarına SMS olarak gönderebilirsiniz. Böylece müşterinizin evinde oturduğu yerde bile size olan borç ve hareketlerini görüntüleyebilir. Şimdi BenimPOS'a üye olarak 1 ay boyunca ücretsiz olarak sistemimizi test edebilirsiniz. Aklınıza takılan tüm sorular için site sitemiz üzerinden belirtilen iletişim kanallarını kullanabilirsiniz.

Şimdi BenimPOS'u 1 Ay Ücretsiz Deneyin
Bulut tabanlı satış ve stok takip yazılımı olan BenimPOS ile işletmenizi yönetin. 1 ay boyunca ücretsiz olarak tüm uygulamalarımızı deneyin.