Barkodlu Satış Programı 2022!

Barkodlu satış programı işletmelerin satış ve stoklarını takpi etmelerini sağlayan yazılımlardır. Barkodlu satış programları temelde bilgisayar ve barkod okuyucu olmak üzere 2 cihaz ile çalışmaktadır. Termal yazıcı, terazi gibi farklı donanımlarla da uyumludurlar. Özellikle perakende sektöründe hızlı satış yapan işletmler çokça ihtiyaç duymaktadır. Binlerce kalem ve on binlerce adet ürüne sahip bir işletme için stoklarını takip etmek geleneksel yöntemlerle çok zordur. Üstelik tüm bu ürünler için fiyatların ezbere bilinmesi de oldukça zor olmaktadır. Çünkü işletme sahibi mağazasında olmadığında ve emaneten birisine bıraktığında satışların kaldığı yerden devam etmesi gerekmektedir.

Veresiye satış yapan işletmeler için ise müşterilerinin borç ve ödemelerini takip etmekte oldukça önemlidir. Müşteri ne zaman ne aldı, hangi tarihte ne kadarlık bir ödeme yaptı ve ne kadar borcu kaldı gibi sorular ve bunun takibi önem arz etmektedir.

En iyi barkodlu satış programı nasıl seçilir?

Bir çok çeşit olması ve hepsinin ücretlerinin farklı olması demo barkod programı kullanma ve inceleme gereksinimi doğurmaktadır.

Barkodlu Satış Programı 2020! - 3

Küçük ve orta ölçekli işletmeler maddi olanaklarını ürünlerine yatırmak istedikleri için genellikle yazılıma ayırdıkları bütçeleri az olmaktadır. Firmalarla görüşmekte fiyatlar bilgiler almakta ve bu aldıkları bilgiler doğrultusunda bir tercihe yönelmekte. Barkodlu satış programı firmaları ile yaptıkları görüşmelerde birkaç bin lira ile on bin lirayı bulan teklifler almaktadırlar.

Barkodlu satış programı nedir?

Barkodlu Satış Programı 2020! - 3

Barkodlu satış programı bir işletmenin tüm satış ve stok süreçlerini doğru, hızlı ve hatasız gerçekleştirmesini sağlayan yazılımlardır. Bir barkod okuyucu ve bilgisayar ile kullanılmaktadır. Perakende de satış yapan market, kırtasiye, petshop, züccaciye, hırdavat, petrol istasyonu gibi çeşitli firmalar kullanmaktadır. Barkodlu satış programı ile satışlarınızı hızlıca kayıt ederek gün sonu ve tarihsel raporlama yaparak kazandığınız ciro ve kârınızı görüntüleyerek işletmenizle ilgili olarak gelecek planlamalarınızı da en doğru şekilde yapabilirsiniz.

Ücretsiz barkodlu satış programı nasıl indirilir?

Barkodlu Satış Programı 2020! - urun karti duzenleme 1

Web sitemiz üst menüde yer alan “Masaüstü” adresinden ücretsiz olarak barkodlu satış sisteminizi indirerek kullanabilirsiniz.

Hangi barkod okuyucuyu almalıyım?

BenimPOS tüm barkod okuyuculara destek vermektedir. Dilediğiniz bir barkod okuyucuyu tercih edebilir ve kullanabilirsiniz.

Teraziler ile kullanabilir miyim?

Evet, BenimPOS’u tüm barkodlu ve USB bilgisayar bağlantılı terazilerle kullanabilirsiniz.

Etiket üretebilir miyim?

Evet, BenimPOS ile ürünleriniz için etiket üretebilir ve bu etiketleri ürünlerinize yapıştırabilirsiniz. Barkodsuz ürünleriniz için sistem tarafından barkod numarası tanımlayabilir ve bu barkod numarası ile de işlem yapabilirsiniz.

Barkodlu satış programı için teknik destek nasıl alırım?

0850 302 4089 numaralı WhatsApp ve iletişim hattımızdan bizimle her zaman iletişime geçerek teknik destek alabilirsiniz.

Barkodlu satış programı tercih ederken neye dikkat etmeliyiz?

Yazılımlar tek seferlik alınan ve iadesi olmayan uygulamalar oldukları için tercih ederken oldukça dikkat etmek gerekir. En önemlisi neye ihtiyacımız olduğunu bilmeliyiz ve bu ihtiyaca uygun bir arayış içerisinde olmalıyız. Barkod programlarının sahip oldukları genel özellikler ve bu özelliklerin sağladığı olanakları aşağıda şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Satış işlemleri : Perakende satışlar için satışlar ekranında ürünlerinizi okutarak hızlı bir şekilde satışlarınızı kaydedebilirsiniz.
 • Stok yönetimi : Mağazanızdaki ürün miktarını ve tüm ürünlerinizin toplam maliyetlerini görüntüleyerek ürün fiyatlandırmalarınızı en doğru yöntemi uygulayın.
 • Kritik stok takibi : Mağazanızda belirli bir kotanın altına düşen ürünleri hızlı bir şekilde tedarik etmenizi sağlayan bu özellik ile ürünleriniz tükenmeden fark edin.
 • Cari hesap takibi : Satışlarınızı müşteri cari hesaplarına kayıt ederek, veresiye ve açık hesap takibi yapabilirsiniz.
 • Firma takibi : Borç, alacak ve ödeme bilgilerini kolayca takip edebilirsiniz
 • Alış faturaları : Alış faturası özelliği ile firmalarınızdan aldığınız faturaları sisteme ödeme tipleri ile işleyerek hem ürünlerinizin stok takibini hemde firmalarınıza olan borcunuzu görüntüleyebilirsiniz.
Barkodlu satış programı
 • Personel takibi : Personellerinizin yaptıkları tüm satış, ödeme ve ürün okutma işlemlerinizi her yerden görüntüleyin.
 • Şube yönetimi : Tüm şubelerinizi görüntüleyebilir, her şube için ayrı ayrı ürün kartı açmaz ve güncellemezsiniz.
 • Detaylı Raporlama : 7 farklı raporlama yöntemi ile mağazanıza dair tüm hareketleri detaylı bir şekilde raporlayabilirsiniz.
 • Bulut alt yapısı : Tüm işlemleriniz online olarak saklanmaktadır. İster evinizde isterseniz şehir dışında olun tek tıkla iş yerinizi görüntüleyebilir ve müdahale edebilirsiniz.
 • Mobil uygulama : Mobil uygulamalarımız ile tüm işlemlerinizi cep telefonunuz ile yapabilir, iş yerinizi telefonunuzdan takip edebilirsiniz.
 • Hazır ürün havuzu : Kayıtlı hazır 910 binden fazla barkodlu ürün bilgisi ile kolayca ürün tanımlanır.
 • Ücretsiz Kullanım : Kayıt olan tüm kullanıcılarımız için ilk 1 ay tüm özellikler hiçbir kısıtlama olmadan ücretsiz. Üstelik masaüstü uygulamamız her zaman ücretsiz!
Barkodlu Satış Programı Full Ücretsiz

Barkodlu satış programı full ücretsiz nereden indirilir?

Bir otomasyon yazılımında olması gereken en önemli şey kullanım kolaylığıdır. Birbirine girmiş sıkış tıkış ekranlar, butonların alakasız renkleri, yazı fontlarının fazla büyük yada küçük olması, sayfalar arasındaki temaların farklı olması gibi etkenler bir bir işletmenin satış programının kullanılabilirliğini etkilemektedir. Bunu tahmin eden market, bakkal, büfe, kırtasiye, züccaciye, petshop, aktar, kuruyemiş, petrol istasyonu ve telefoncu gibi işletmelerin sahipleri ise barkodlu satış programı full ücretsiz programı bulmaya çalışarak maliyet harcamadan test etmek istiyor.

BenimPOS’a üye olarak ücretsiz barkodlu satış programını deneyebilirsiniz. Tüm özelliklerini rahatlıkla kullanabilir iletişime geçip destek alabilirsiniz. Artık barkodlu satış programı full ücretsiz programlar denemenize ihtiyacınız yok. BeninPOS ile rahatlıkla tüm bunları test edebilirsiniz. Stok, satış, cari takip, müşteri – firma alacağı vereceği, giderler, muhasebe programı, veresiye takip programı gibi bir çok özellikleri vardır.

Şimdi BenimPOS’a kayıt olarak ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Kayıt olmak için buraya tıklayın.

Şimdi BenimPOS'u 1 Ay Ücretsiz Deneyin
Bulut tabanlı satış ve stok takip yazılımı olan BenimPOS ile işletmenizi yönetin. 1 ay boyunca ücretsiz olarak tüm uygulamalarımızı deneyin.