BenimPOS Bayiliği Nedir ve Nasıl Olunur?

BenimPOS Bayiliği, şehrinizde BenimPOS’un satış ve destek süreçlerinizi yönetmenize ve yaptığınız satışlardam yüksek kâr oranları elde etmenizi sağlayan bir modeldir. BenimPOS bayileri onlara özel sunulan fiyatlar ile lisans anahtarlarına sahip olarak yaptıkları lisans anahtarı satışından gelir elde edebilirler. Üstelik %65 gibi yüksek bir kâr oranı ile satış yapabilirler. BenimPOS yıllık lisans modeline sahip olduğu için her yıl bir önceki yıl lisans alan müşterilerinizin tekrar lisans almasına ek olarak yeni lisans satışlarınızı ile gelirlerinizi arttırabilirsiniz.

BenimPOS Bayisi Nasıl Olunur?

BenimPOS bayiliği almak için buraya tıklayarak ön başvuru formunu doldurunuz. Başvurunuzu tamamladıktan sonra başvurunuzu inceleyecek ve ardından sizinle iletişime geçeceğiz.

BenimPOS Bayisi Olmanın Avantajları Nelerdir?

Düşük başarısızlık oranı: BenimPOS bayisi olduğunuzda başarılı olan yerleşik ve oturmuş bir yazılımın temsilcisi olmuş olursunuz. BenimPOS’un sahip olduğu 12 binden fazla kayıtlı üyesi ile bilinirliğini fırsata çevirebilirsiniz.

Başlangıçta ve sonrasında alınan yardımlar: Bayiliğe başlarken uygulamalarımız, hedef kitle iletişimi ve seçimi gibi alanlarda yardım alırsınız. Bayiliğe başlarken ve başladıktan sonra sizinle düzenli olarak temsilcisi olduğunuz şehir veya bölgedeki mağazaların listesini paylaşırız. Böylece satın alma potansiyeli yüksek müşterilere ulaşabilirsiniz.

Ana ve yan ürünler: Bayilik aldığınızda yalnızca BenimPOS lisansı değil barkod okuyucu, yazıcı, terazi, etiket yazıcı gibi cihaz satışı da yapabilirsiniz. Böylece hem ana ürün olan lisans anahtarından hemde bağlı yan ürünlerden kazanç elde edebilirsiniz

Yüksek kar marjı: %65’e varan kâr oranı ile yüksek kâr marjını yakayabilir ve her yıl gelir ve kârınızı katlayarak arttırabilirsiniz.

BenimPOS Bayiliği Nedir ve Nasıl Olunur?
BenimPOS Bayisi Nasıl Olunur?

Ön sözleşme, minimum satış şartı veya hedef satış rakamı var mıdır?

BenimPOS bayiliği için sözleşme ile yapılan bir satış rakamı veya minimum lisans anahtarı satışı sayısı yoktur. Lisans anahtarlarını ön ödemeli olarak alırsınız ve her lisans anahtarının oluşturulduktan sonra en geç 6 ay içerisinde kullanılması gerekmektedir. 6 ay boyunca kullanılmayan lisans anahtarları otomatik olarak iptal edilmektedir. Fakat bayilerimizin yetkili oldukları bölge veya ilin potansiyeline göre her bayi özelinde gerçekleştirilmesi istenilen bir hedef olacaktır. Bu bayi ile yapılacak görüşmeler ile netleşecektir.

Lisans anahtarını internet üzerinden satabilir miyim?

Hayır. Lisans anahtarını yalnızca yetkili olduğunuz bölge veya ildeki müşterilerinize satabilirsiniz. Yetkiniz dışındaki bir bölge, şehir veya internet üzerinden satış yaptığınız tespit edilirse yaptığınız satış ve lisans anahtarı iptal edilecektir.

Bayi olduktan sonra lisans satışı gerçekleştiremezsem ne olur?

BenimPOS bayiliği aldıktan sonra lisans satışı gerçekleştiremezseniz karşılıklı olarak neden satış yapamadığınızı araştırırız. Eğer bayi kaynaklı bir satış problemi yaşanıyorsa bayiliğin iyileştirilmesi için çaba gösteririz. Fakat halen satış gerçekleştirilemiyorsa bayilik feshedilmektedir.

Bayilikten vazgeçersem veya bayiliğim iptal edilirse bir ceza ödemesi var mı?

Hayır, bayilikten vazgeçmeniz veya bayiliğinizin iptal edilmesi durumunda herhangi bir cezası bulunmamaktadır.

Kimler Bayi Olabilir?

BenimPOS bayileri olmak için şahıs veya tüzel olarak resmi bir şirket olmanız gerekmektedir. Aradığımız öncelikli kriterler şu şekildedir;

  • Hali hazırda veya daha önce benzer bir işi yapıyor veya yapmış olan işletmeler,
  • Hedef kitleye (KOBİ perakende mağazaları) yönelik toptan satış yapan ve bu mağazaları sık sık ziyaret eden işletmeler,
  • BenimPOS hakkında orta düzeyde bilgi sahibi olan, daha önce kullanmış ve mevcut durumda kullanıyor olan işletmeler,
  • Yetkili olduğu il veya bölgede BenimPOS ile ilgili destek isteyen üyelerine destek verebilecek potansiyelde olan kişiler,
  • Hedef kitleye (KOBİ perakende mağazaları) ulaşması kolay ve hedef kitle havuzu geniş olan tüm işletmeler BenimPOS bayisi olabilir.

Eğer sizde BenimPOS bayisi olmak isterseniz buraya tıklayarak başvuruda bulunabilir veya 0850 302 4089 numaralı WhatsApp destek hattından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şimdi BenimPOS'u 1 Ay Ücretsiz Deneyin
Bulut tabanlı satış ve stok takip yazılımı olan BenimPOS ile işletmenizi yönetin. 1 ay boyunca ücretsiz olarak tüm uygulamalarımızı deneyin.