Fiyatbu ile Çevrenizdeki Potansiyel Müşterilere Ulaşın

  • 25/05/2024

Değerli Kullanıcılarımız,

Teknolojinin hızla geliştiği bu dönemde, işletmenizin rekabet gücünü artırmak ve müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak için yenilikçi çözümler sunmak oldukça önemli. Tam bu noktada, yepyeni bir özelliğimizi sunuyoruz: BenimPOS kullanarak Fiyatbu'da yer almak.

Fiyatbu Nedir?

Fiyatbu, tüketicilere en iyi fiyatları sunmak amacıyla geliştirilmiş bir fiyat karşılaştırma uygulamasıdır. Kullanıcılar, aradıkları ürünlerin farklı mağazalardaki fiyatlarını kolayca karşılaştırabilir ve en avantajlı fiyatı bulabilirler. Şimdi, yeni bir özellik ile kullanıcılar harita üzerinden etraflarındaki dükkanları ve bu dükkanlardaki ürünlerin fiyatlarını görüntüleyebiliyorlar.

BenimPOS ve Fiyatbu Entegrasyonu

BenimPOS, mağazanızın tüm satış işlemlerini kolay ve verimli bir şekilde yönetmenizi sağlayan güçlü bir işletme yazılımıdır. BenimPOS kullanan işletmeler için özel olarak sunduğumuz bir avantaj ise, ürünlerinizin otomatik olarak Fiyatbu'da listelenmesidir. Bu entegrasyon sayesinde, aşağıdaki avantajlardan faydalanabilirsiniz:

1. Daha Geniş Kitlelere Ulaşma:

Fiyatbu, her gün binlerce kullanıcı tarafından ziyaret edilmektedir. Ürünlerinizin bu platformda yer alması, işletmenizin daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlar.

2. Rekabetçi Fiyatlandırma:

Fiyatbu'da yer almak, ürünlerinizin diğer mağazalarla kolayca karşılaştırılmasını sağlar. Bu sayede, fiyatlarınızı rekabetçi bir şekilde belirleyerek müşteri çekme şansınızı artırabilirsiniz.

3. Güçlü Marka Görünürlüğü:

Fiyatbu'da yer alan işletmeler, harita özelliği sayesinde kullanıcıların kolayca bulabileceği bir konumda listelenir. Bu, marka görünürlüğünüzü artırır ve potansiyel müşterilerin dikkatini çeker. Size yakın binlerce potansiyel müşteri harita üzerinden sizi keşfeder ve markanızın bilinilirliğini arttırmış olursunuz.

4. Müşteri Güveni:

Fiyat karşılaştırma uygulamaları, tüketicilerin güvenle alışveriş yapmalarını sağlar. BenimPOS ve Fiyatbu entegrasyonu, müşterilerinize güvenilir ve şeffaf bir alışveriş deneyimi sunar.

5. Kolay Entegrasyon:

BenimPOS kullanan işletmeler için entegrasyon süreci oldukça basittir. Ürün bilgileriniz otomatik olarak Fiyatbu'ya aktarılır ve herhangi bir ek çaba harcamadan online olarak yer alırsınız.

Nasıl Başvurabilirsiniz?

BenimPOS kullanıcısıysanız, hiçbir ek işlem yapmanıza gerek yok! Ürünleriniz otomatik olarak Fiyatbu platformunda listelenecek. Web uygulamasında profil sayfanıza giderek soldaki sekmelerden "Fiyatbu Ayarları" sekmesine giderek buradan işletmenizle ilgili temel bilgileri yazabilirsiniz. Böylece arama yapan bir fiyatbu kullanıcısı işletmeniz hakkında açılış - kapanış saati, paket servis bilgisi, iletişim numarası gibi bilgilerinizi görerek sizinle kolaylıkla iletişime geçebilir. Henüz BenimPOS kullanıcısı değilseniz, hemen bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilir ve bu avantajlı dünyaya adım atabilirsiniz.

Blog - Fiyatbu ile Çevrenizdeki Potansiyel Müşterilere Ulaşın


Şimdi BenimPOS'u 1 Ay Ücretsiz Deneyin
Bulut tabanlı satış ve stok takip yazılımı olan BenimPOS ile işletmenizi yönetin. 1 ay boyunca ücretsiz olarak tüm uygulamalarımızı deneyin.