Hangi Bakkal Barkod Sistemi Tercih Edilmeli?

Bakkal barkod sistemi bakkaların satış işlemlerini kolaylaştıran ve takip etmelerine olanak tanıyan yazılımsal ve donanımsal sistemlerdir. Artık birçok market, bakkal, büfe ve süpermarket bu gibi bakkal programı ve büfe programı ihtiyacı ile aramalar yapmaktadır. Buna dair başlıca sebeplerden bazıları bakkallardaki satış, stok, cari hesap, ürünler gibi özelliklerinin yönetimini sağlamaktır.

Cari hesap programı olarak Bakkal barkod sistemi marketlerin günlük yaptığı maddi işlemlerini takip etmesini sağlar. Örneğin bugün kaç satış yaptı, ne kadarlık yaptı, ne kadar kar elde etti, hangi müşteri açık hesap alışveriş yaptı, markete giren ve çıkan ürünler, toptancıya ne kadar ödeme yapıldı, alacakların ne kadarı tahsil edildi gibi işlemlerini takip eder. Tabii ki bu işlemleri yapması için söz konusu marketin, bakkalın veya büfenin bir Bakkal barkod sistemi kullanması gerekir. BenimPOS tam bu noktada taleplerinize cevap vermektedir. Tüm bu özellikleri içerisinde barındıran BenimPOS sizin ihtiyacınız olan şeyler doğrultusunda sizden market öneriler ile geliştirilmektedir.

Bakkal Barkod Sistemi Nasıl İndirilir?

Market programı indirmek istediğinizde karşınıza bir çok barkod sistemi çıkmakta. Bu kadar çok program çıkınca hepsini bilgisayarınıza indirmeniz, kurmanız ve test etmeniz gerekmekte. Üstelik bunlar ücretsiz market programı veya lisanslı değiller. Demo Bakkal barkod sistemi oldukları için size kısıtlı kullanım sunmakta. Fakat BenimPOS tam tersi bir sistemle çalışmaktadır. Bilgisayarınıza hiçbir kurulum gerekmeksizin size sınırsız ve içerisinde 870.000 hazır barkodlu market ürünü olan hesap tanımlar. Böylece tüm işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

bakkal barkod sistemi
Barkod programı nasıl kullanılır?

Bakkal barkod sistemi diyince aklınıza gelen bir diğer şey şüphesiz market barkod sistemi dir. Barkod sistemi kurmak için yapmanız gereken normalde nedir? Tabii ki bir barkod okuyucu cihaza sahip olmaktır. Böylece barkod sistemini kurmuş olursunuz. BenimPOS tüm barkod cihazları ve terazilerle uyumlu çalışmaktadır. Aklınıza takılan diğer tüm sorular için irtibat bilgilerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Şimdi BenimPOS'u 1 Ay Ücretsiz Deneyin
Bulut tabanlı satış ve stok takip yazılımı olan BenimPOS ile işletmenizi yönetin. 1 ay boyunca ücretsiz olarak tüm uygulamalarımızı deneyin.