Market Satış Programı

Market satış programı adından da anlaşılacağı gibi marketlerin satışlarını yapmalarını sağlayan programlardır. Günümüzde birçok market, bakkal, büfe ve süpermarket bu tarz market programı ve bakkal programı ihtiyacı ile araştırmalar yapmaktadır. Bunun en temel sebebi marketlerindeki satış, stok, cari hesap, ürünler gibi özelliklerin yönetimini sağlamaktır.

Cari hesap programı olarak market satış programı marketlerin günlük yaptığı maddi işlemlerini takip etmesini sağlar. Örneğin bugün kaç satış yaptı, ne kadarlık yaptı, ne kadar kar elde etti, hangi müşteri açık hesap alışveriş yaptı, markete giren ve çıkan ürünler, toptancıya ne kadar ödeme yapıldı, alacakların ne kadarı tahsil edildi gibi işlemlerini takip eder. Tabiki bu işlemleri yapması için söz konusu marketin, bakkalın veya büfenin bir market satış programı kullanması gerekir. BenimPOS tam bu noktada taleplerinize cevap vermektedir. Tüm bu özellikleri içerisinde barındıran BenimPOS sizin ihtiyacınız olan şeyler doğrultusunda sizden market öneriler ile geliştirilmektedir.

Market programı indirmek istediğinizde karşınıza bir çok market satış programı çıkmakta. Bu kadar çok program çıkınca hepsini bilgisayarınıza indirmeniz, kurmanız ve test etmeniz gerekmekte. Üstelik bunlar ücretsiz market programı veya lisanslı değiller. Demo market satış programı oldukları için size kısıtlı kullanım sunmakta. Fakat BenimPOS tam tersi bir sistemle çalışmaktadır. Bilgisayarınıza hiçbir kurulum gerekmeksizin size sınırsız içerisinde 700.000 hazır barkodlu hazır ürünü olan hesap tanımlar. Böylece tüm işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Market satış programı deyince aklınıza gelen bir diğer şey şüphesiz market barkod sistemi dir. Barkod sistemi kurmak için yapmanız gereken normalde nedir? Tabii ki bir barkod okuyucu cihaza sahip olmaktır. Böylece barkod sistemini kurmuş olursunuz. BenimPOS tüm barkod cihazları ve terazilerle uyumlu çalışmaktadır. Aklınıza takılan diğer tüm sorular için sitemiz üzerindeki iletişim araçları ile geçebilirsiniz.

Şimdi BenimPOS'u 1 Ay Ücretsiz Deneyin
Bulut tabanlı satış ve stok takip yazılımı olan BenimPOS ile işletmenizi yönetin. 1 ay boyunca ücretsiz olarak tüm uygulamalarımızı deneyin.