Mart 2020 Güncelleme Notları

Değerli kullanıcılarımız, Mart 2020’de neler yaptığımızı anlatmaya başlamadan önce ülkemiz ve tüm dünyada etkili olan Koronavirüs (COVID-19) salgınına karşı kendi ve ailenizin sağlığına dikkat etmenizi ve salgından etkilenmeden bu süreci atlatmanızı temenni ederiz. Buradan “Perakendeler için Koronavirüs’e (COVID-19) Karşı İpuçları” isimli yazımızı da okuyabilirsiniz. Mart 2020’de birçok yeni özelik ve geliştirme yaptık. Geliştirdiğimiz bu özellik, yenilik ve iyileştirmeleri sizlerle paylaşmak istedik. Sırasıyla uygulamalarımızda neler yaptığımızı aşağıdaki listeden bulabilirsiniz.

BenimPOS Web

 • Firmalar ve Müşteriler için Excel ile toplu içe aktar özelliği eklendi.
 • Ürünler dışa aktarma özelliği yenilendi. Artık Excel şablonunda daha fazla bilgi bulunmakta. Ayrıca dışa aktarma işlemini PDF veya CSV olarak da gerçekleştirebilirsiniz.
 • Satış fişinde iade oluştur özelliği eklendi. Web uygulaması ile bir satış detayına girdikten sonra üst menüden “İade Oluştur” düğmesine tıklayarak fişte iade almak istediğiniz ürünleri okutup iade olarak düşebilir ve her zaman fiş detayına girerek iade olan ürünleri görüntüleyebilirsiniz.
 • Alış faturası oluşturma sayfasında ürün detayı görüntüleme özelliği eklendi. Alış faturanıza bir ürünü okuttuktan sonra kutucuğun yanındaki göz ikonuna tıklayarak ürün hakkındaki tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.
 • Personeller için alış faturası oluştururken koli içi adet ve toplam tutar hesaplama özelliği eklendi.
 • Firmalar için banka, şube, IBAN bilgileri ekleme özelliği eklendi. Firma detayına girdikten sonra firma kartınıza bu bilgileri ekleyebilirsiniz.
 • Bir firma için varsayılan fatura tipi tanımlama özelliği eklendi. Böylece alış faturası oluştururken firmayı seçtiğinizde faturanın ödeme tipi firma kartındaki varsayılan ödeme tipi olarak değişmektedir. Bir firmadan yalnızca kredi kartı veya açık hesap olarak alım yapıyorsanız firma varsayılan fatura tipini kredi kartı veya açık hesap seçerek fatura girişinde bu değerin otomatik gelmesini sağlayabilirsiniz.

BenimPOS Masaüstü

 • Müşteri detayına kalan borç özelliği eklendi. Web uygulamasında olduğu gibi her işlem sonrası müşterinin ne kadar borcu kaldığı artık yazmaktadır.
 • Alış faturası oluştururken anlık toplam tutar özelliği eklendi. Artık masaüstü uygulama ile alış faturası oluştururken faturanın toplam tutarı fatura kaydedilmeden anlık olarak gözükmektedir.
 • Fiş tasarımında değişiklikler yapıldı. Artık fiş boyutu ile ilişkili olarak ürün adına dair daha fazla karakter gösterilmekte
 • Ürün ekle / güncelle sayfasında yeni bir ürün kartı oluşturulduktan sonra yeni bir ürün okutulduğunda stok miktarı alanının pasif olması durumu düzeltildi.

BenimPOS Mobil

 • Satış esnasında müşteri oluşturma özelliği eklendi.
 • Firmalar için banka, şube, IBAN bilgileri ekleme özelliği eklendi. Firma detayına girdikten sonra firma kartınıza bu bilgileri ekleyebilirsiniz.
BenimPOS Mobil İndir Mart 2020
BenimPOS Mobil İndir

Mart 2020 Özeti

Mart 2020 boyunca sizlerden gelen talepleri gerçekleştirmek ve gördüğümüz eksiklikleri tamamlamak için verdiğiniz motivasyon ile çalışmaya devam ettik. Tüm istek ve önerilerinizi bize iletişim kanallarımız üzerinden iletebilirsiniz.

Şimdi BenimPOS'u 1 Ay Ücretsiz Deneyin
Bulut tabanlı satış ve stok takip yazılımı olan BenimPOS ile işletmenizi yönetin. 1 ay boyunca ücretsiz olarak tüm uygulamalarımızı deneyin.